بورس تاپ

دانشگاه فنرباغچه

دانشگاه فنرباغچه یکی از دانشگاه‌های خصوصی ترکیه است که شرایط پذیرش آسانی برای دانشجویان قرار داده است. ازآنجایی‌که شرایط تحصیل و قبولی در دانشگاه در ایران بسیار سخت و رقابتی است، کشور ترکیه با فراهم‌کردن فرصت تحصیل در دانشگاه‌های خصوصی و دولتی تنها با شرط معدل و همچنین ارائه بهترین و تاپ‌ترین رشته‌ها یکی از بهترین گزینه‌ها برای تحصیل دانشجویان است، در همین راستا، دانشگاه فنر باهچه که یکی از دانشگاه‌های خصوصی در کشور ترکیه است و شرایط پذیرش بدون آزمون دارد و دارای طیف گسترده‌ای از رشته‌های پرطرف‌دار است هرساله تعداد زیادی از دانشجویان برای تحصیل و یا ادامه تحصیل این دانشگاه را انتخاب می‌کنند.

همچنین این دانشگاه با ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات و امکانات آموزشی توانسته است در میان بهترین دانشگاه‌های دنیا قرار گیرد. برای اینکه با این دانشگاه، ویژگی‌ها، شرایط پذیرش، بورسیه‌های تحصیلی و امکانات یا مزایای  آن کاملاً آشنا شوید، در ادامه این مقاله همراه ما باشید همچنین برای دسترسی راحت‌تر به بخش‌های مختلف مقاله می‌توانید از فهرستی که در قسمت زیر قرار گرفته است استفاده کنید.

لوگو دانشگاه فنرباغچه
نام دانشگاه

فنرباغچه (Fenerbahce University)

نوع دانشگاه

خصوصی

شهر

استانبول

سال تاسیس

۲۰۱۶ میلادی

مورد تایید ایران:

مورد ایران نیست

مورد تایید اروپا و آمریکا

است

نحوه پذیرش

شرط معدل دیپلم

رتبه در ترکیه

۱۶۹

برنامه تبادل دانشجویی

آراسموس پلاس

تعداد دانشکده

۶

زبان آموزشی

ترکی - انگلیسی

مقاطع تحصیلی

کارشناسی - کارشناسی ارشد - دکتری

پذیرش باز است

آنچه در این مطلب خواهید خواند

تاریخچه دانشگاه فنرباغچه ترکیه

دانشگاه فنرباغچه ترکیه یک دانشگاه خصوصی واقع در قلب استانبول است که به فرایند جهانی‌شدن و ارتباطات بین فرهنگی اعتقاد دارد. «بنیاد آموزش، فرهنگ و سلامت فنرباغچه» که توسط باشگاه ورزشی فنرباغچه تأسیس شده است، مجوز تأسیس این دانشگاه را از شورای آموزش عالی دریافت کرده است. همچنین فنرباغچه دارای ۱۱ برنامه در مقطع کارشناسی در ۶ دانشکده است که پذیرای همه دانشجویان بین‌المللی است.

خبر خوب این است که این دانشگاه رشته پرطرف‌دار داروسازی را نیز به لیست رشته‌های خود افزوده است. همچنین این دانشگاه دارای برنامه تبادل دانشجویی اراسموس است تمام برنامه‌های آموزشی فنرباغچه بر اساس فرایند بولونیا است.

مزایا دانشگاه فنرباغچه استانبول

دانشگاه فنر باهچه یکی از دانشگاه مطرح ترکیه است که از ویژگی و امتیازات بسیاری برخوردار است که دانشجویان زیادی باتوجه‌به مزیت‌های این دانشگاه برای پذیرش این دانشگاه اقدام می‌کنند. در ادامه شماری از ویژگی‌های این دانشگاه شرح داده شده است:

 • این دانشگاه پس از فارغ‌التحصیلی فرصت‌های شغلی و درآمدزایی را برای دانشجویان خود فراهم می‌کند و آینده دانشجویان خود را تضمین می‌کند. به همین منظور مرکز کار دانشگاه فنرباغچه به دانشجویان خود کمک می‌کند تا اهداف شغلی خود را مطابق با انتظارات و مهارت‌های خود تعیین کنند تا به اهداف خود دست یابند. همچنین کار دانشجویی که به دانشجویان ارائه می‌شود فرصتی برای کسب درآمد در حین تحصیل است.
 • دانشگاه فنرباغچه یک دانشگاه بین‌المللی و مقرون‌به‌صرفه است که فرصت‌های یادگیری مختلف مانند کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های تحقیقات کاربردی را به دانشجویان ارائه می‌دهد.
 • این دانشگاه بورسیه‌های بسیاری را به دانشجویان خود در سایر دانشگاه‌های اروپایی و در ایالات متحده آمریکا، آسیا ارائه می‌دهد.
 • با مؤسسات و شرکت‌های مختلف در بخش تجاری توافقات محکمی دارد.
 • یکی از اهداف دانشگاه تربیت دانشجویان آشنا به فضای کاری است و این امر می‌تواند آنها را برای یافتن فرصت‌های شغلی مناسب پس از فارغ‌التحصیلی حمایت کند.

رتبه و رنکینگ دانشگاه فنرباغچه

دانشگاه فنرباغچه استانبول از جمله دانشگاه‌های خصوصی ترکیه است که توانسته رتبه‌های خوبی در سطح بین‌المللی به دست آورد. اگر رتبه و رنکینگ دانشگاه­ ها برای شما اهمیت زیادی دارد، دو تا از برترین دانشگاه ­های ترکیه در استانبول هستند که قبل از انتخاب هر دانشگاهی حتما باید درباره­ شان بدانید. خواندن مقاله دانشگاه استانبول ترکیه و دانشگاه بوغازیچی را به شما توصیه می کنیم. در جدول زیر رتبه و رنکینگ دانشگاه فنر باهچه قرار گرفته است.

سطح رتبه دهیرتبه
رتبه  جهانی۹۱۰۲
رتبه  داخل ترکیه۱۶۹

شرایط پذیرش دانشگاه فنرباغچه استانبول

نحوه پذیرش بدون آزمون دانشگاه فنر باغچه استانبول

به‌طورکلی متقاضیان برای دریافت پذیرش این دانشگاه باید دارای مدرک معتبر دیپلم دبیرستان با نمره مورد تأیید دانشگاه باشند. همچنین دقت داشته باشید که زبان اصلی تدریس این دانشگاه ترکی است؛ اما برخی از رشته به زبان انگلیسی نیز تدریس می‌شود. به همین منظور متقاضیان باید علاوه بر ارائه مدرک دیپلم دارای مدرک زبان ترکی یا انگلیسی با حداقل نمره حدنصاب دانشگاه باشند.

شرایط پذیرش کارشناسی ارشد در دانشگاه فنرباغچه

دانشگاه فنر باهچه علاوه بر ارائه رشته‌های تاپ در مقطع کارشناسی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری نیز دارای چندین رشته‌ی پرطرف‌دار است که از سراسر دنیا دانشجو می‌پذیرد. اما باید توجه داشته باشید که برای ادامه تحصیل در این مقطع باید مدارکی که در قسمت زیر لیست شده است را دارا باشید:

 • مدرک کارشناسی
 • مدرک زبان انگلیسی معادل تافل ۷۲
 • مدرک زبان ترکی معادل سطح B2

شرایط پذیرش دکتری در دانشگاه فنرباغچه

خوب است بدانید که علاقه‌مندان به ادامه تحصیل در مقطع دکتری می‌توانند برای تحصیل در این دانشگاه اقدام کنند. دانشگاه خصوصی فنر باغچه دارای چندین رشته تاپ در این مقطع تحصیلی نیز است. متقاضیان باید مدارکی که در این قسمت ذکر شده است را تهیه کنند و سپس برای دریافت پذیرش اقدام نمایند مدارک خواسته شده به شرح زیر است:

 • مدرک کارشناسی
 • مدرک زبان انگلیسی معادل تافل ۷۲
 • مدرک زبان ترکی معادل سطح B2

مدارک ثبت نام دانشگاه فنرباغچه

متقاضیان پس از پرکردن فرم در خواست آنلاین باید جهت ثبت‌نام در دانشگاه فنرباغچه علاوه بر ارائه مدرک دیپلم مدارک دیگری که دانشگاه برای ثبت‌نام دانشجویان درخواست کرده است را آماده و تحویل دانشگاه دهند. یست مدارک لازم برای ثبت‌نام این دانشگاه به‌قرار زیر است:

 • ریز نمرات رسمی کل دبیرستان (و معدل تخمینی دبیرستان)
 • کپی اصل پاسپورت
 • انگیزه نامه (اختیاری)
 • ۲ توصیه‌نامه (اختیاری)

همچنین توجه داشته باشید که نمره آزمون مهارت زبان انگلیسی (TOEFL، CAE یا YDS) برای بخش‌هایی که زبان انگلیسی در آن تدریس می‌شود و برای بخش‌هایی که به زبان ترکی تدریس می‌شود نمره آزمون مهارت زبان ترکی در صورت وجود (حداقل سطح B1) ضروری است.

نکات بیشترنکته:
در صورت نداشتن مدرک زبان ترکی و انگلیسی دانشجویان باید قبل شروع سال تحصیلی در دوره‌هایی که از جانب دانشگاه تعیین می‌شود شرکت کنند و در پایان حداقل نمره حدنصاب را کسب کنند.

آزمون‌های لازم برای پذیرش در فنرباغچه

به ‌طورکلی برای دریافت پذیرش این دانشگاه نیاز به آزمون ورودی نیست و ارائه مدرک دیپلم با معدل بالای ۶۰% کافی است. همچنین دانشجویانی که معدل دیپلم آنها مورد تأیید دانشگاه نیست می‌توانند با ارائه نتیجه یکی از آزمون‌های بین‌المللی (SAT,ACT,GCE)، پذیرش این دانشگاه را دریافت کنند.

نکات بیشتر  نکته:
از دیگر دانشگاه های پرطرفدار و خوب استانبول، دانشگاه یدی تپه هست که  آن هم پذیرش بدون آزمون ورودی دارد. تنها چیزی که اهمیت دارد این است که باید معدل دیپلم شما حد نصاب مورد نظر دانشگاه را داشته باشد.

بورسیه دانشگاه فنرباغچه استانبول

بورسیه های دانشگاه فنر باغچه ترکیه

یکی از مزایای ویژه دانشگاه فنرباغچه استانبول، ارائه بورسیه‌های متنوع است که شامل چند دسته کلی می‌شود که دانشجویان با استفاده از این بورسیه‌ها می‌توانند شرایط تحصیل  در این دانشگاه را برای خود آسان کنند. لیست بورسیه‌های ارائه شده این دانشگاه به‌صورت زیر است:

 • بورسیه‌های موفقیت
 • بورسیه تحصیلی معلولین
 • بورسیه تحصیلی خواهر و برادر

نکات بیشترنکته:
کلیه بورسیه‌ها در طول دوره تحصیل حقوقی معتبر هستند.

شرایط بورسیه دانشگاه فنرباغچه

به‌طورکلی دانشجویان برای دریافت بورسیه‌های متنوع این دانشگاه باید شرایطی که دانشگاه مشخص کرده است را دارا باشند که در ادامه متن لیست شرایط موردنیاز قرار داده شده است:

 • بورسیه‌های موفقیت: این بورسیه‌ها به دانشجویانی که در آزمون OSYM نمرات خوبی کسب کنند تعلق می‌گیرد. به این صورت که تمام یا بخشی از شهریه را پوشش می‌دهند و به مدت ۲ سال در کلاس آمادگی زبان خارجی و مقطع کاردانی و ۴ سال در مقطع کارشناسی ادامه می‌یابد. همچنین توجه داشته باشید این بورسیه‌ها غیرقابل‌برگشت است.
 • دانشگاه فنرباغچه باتوجه‌به نتایج YKS (امتحان مؤسسات آموزش عالی) بورسیه‌های ۱۰۰% و ۵۰% ارائه می‌دهد.
 • بورسیه تحصیلی معلولین: نرخ کمک‌هزینه تحصیلی برای دانشجویان دارای معلولیت ۱۰ درصد است. این تخفیف برای شهریه‌ای که دانشجو جدا از بورسیه ÖSYM پرداخت می‌کند اعمال می‌شود.
 • بورسیه تحصیلی خواهر و برادر ثبت شده در دانشگاه: به‌ازای هر خواهر و برادر دانشجوی دانشگاه ۵% بورسیه تعلق می‌گیرد. این بورس تحصیلی بر روی شهریه‌ای که دانشجو جدا از بورسیه ÖSYM پرداخت می‌کند، اعمال می‌شود.

نکات بیشترنکته:
بورسیه‌ها و تخفیف‌ها از جمله بورسیه ÖSYM شامل مدرسه تابستانی نمی‌شود.

شهریه دانشگاه فنرباغچه

دانشگاه فنر باهچه یکی از دانشگاه‌های خصوصی ترکیه است که با ارائه انواع بورسیه‌های تحصیلی و تخفیف‌های ویژه تحصیلی تلاش کرده است، امکان پرداخت شهریه را برای دانشجویان، تا مقدار قابل قبولی ممکن سازد. همچنین دانشگاه مدیپل استانبول که یکی دیگر از دانشگاه‌های خصوصی با شرایط و امکانات فوق‌العاده است گزینه مناسبی برای دانشجویان علاقه‌مند به تحصیل در ترکیه است که می‌توانید اطلاعات کامل‌تر در مورد دانشگاه مدیپل را در این صفحه مطالعه کنید. در جدول زیر لیست شهریه‌های این دانشگاه گردآوری شده است:

 
داروسازی (ترکی)

داروسازی (Bachelor of Pharmacy)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۵٫۵۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۱۰٫۰۰۰ دلار در سال
علوم سیاسی و روابط بین الملل

علوم سیاسی و روابط بین الملل (Bachelor of Political Sciences & International Relations)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۳٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۴٫۰۰۰ دلار در سال
اقتصاد

لیسانس اقتصاد (Bachelor of Economics)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۳٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۴٫۰۰۰ دلار در سال
امور مالی بین المللی

لیسانس امور مالی بین المللی (Bachelor of International Finance)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۳٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۴٫۰۰۰ دلار در سال
سیستم های مدیریت اطلاعات

لیسانس سیستم های مدیریت اطلاعات (Bachelors in Management Information Systems)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۳٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۴٫۰۰۰ دلار در سال
ادبیات انگلیسی زبان

لیسانس ادبیات انگلیسی زبان(Bachelor of English language Literature)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۳٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۴٫۰۰۰ دلار در سال
معماری داخلی و طراحی محیطی

لیسانس معماری داخلی و طراحی محیطی (Bachelor of Interior Architecture & Environmental Design)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۳٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۴٫۰۰۰ دلار در سال
پرستاری

لیسانس پرستاری (Bachelor of Nursing)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۳٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۴٫۰۰۰ دلار در سال
فیزیوتراپی و توانبخشی

لیسانس فیزیوتراپی و توانبخشی (Bachelor of Physical Therapy and Rehabilitation)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۳٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۴٫۰۰۰ دلار در سال
پرستاری (ترکی)

لیسانس پرستاری (Bachelor of Nursing)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۲٫۲۵۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۳٫۰۰۰ دلار در سال
فیزیوتراپی و توانبخشی (ترکی)

لیسانس فیزیوتراپی و توانبخشی (Bachelor of Physical Therapy and Rehabilitation)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۲٫۲۵۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۳٫۰۰۰ دلار در سال
معماری داخلی و طراحی محیطی (ترکی)

لیسانس معماری داخلی و طراحی محیطی (Bachelor of Interior Architecture and Environmental Design)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۲٫۲۵۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۳٫۰۰۰ دلار در سال
رادیو، تلویزیون و سینما

لیسانس رادیو، تلویزیون و سینما (Bachelor of Radio, Television & Cinema)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۲٫۲۵۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۳٫۰۰۰ دلار در سال
مامایی (ترکی)

لیسانس مامایی (Bachelor of Midwifery)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۲٫۲۵۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۳٫۰۰۰ دلار در سال
ارگوتراپی (ترکی)

لیسانس ارگوتراپی (Bachelor of Midwifery)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۲٫۲۵۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۳٫۰۰۰ دلار در سال
مربیگری ورزشی (ترکی)

لیسانس مربیگری ورزشی (Bachelor of Sports Coaching)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۲٫۲۵۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۳٫۰۰۰ دلار در سال
گفتار و زبان درمانی(ترکی)

لیسانس گفتار و زبان درمانی (Bachelor of Speech and Language Therapy)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۲٫۲۵۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۳٫۰۰۰ دلار در سال
رسانه های جدید(ترکی)

لیسانس رسانه های جدید (Bachelor of New Media)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۲٫۲۵۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۳٫۰۰۰ دلار در سال
روابط عمومی و تبلیغات(ترکی)

لیسانس روابط عمومی و تبلیغات (Bachelor of Public Relations & Advertising)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۲٫۲۵۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۴٫۰۰۰ دلار در سال
مدیریت ورزشی(ترکی)

لیسانس مدیریت ورزشی (Bachelor of Sports Management)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۲٫۲۵۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۳٫۰۰۰ دلار در سال
تربیت بدنی و تربیت ورزشی (ترکی)

لیسانس تربیت بدنی و تربیت ورزشی (Bachelor of Physical Education & Sports Education)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۲٫۲۵۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۳٫۰۰۰ دلار در سال
ورزش و علوم ورزشی (ترکی)

لیسانس ورزش و علوم ورزشی (Bachelor of Exercise & Sport Sciences)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۲٫۲۵۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۳٫۰۰۰ دلار در سال
 

دانشکده‌های دانشگاه فنرباغچه

این دانشگاه جزء دانشگاه‌های برتر ترکیه است که دارای چندین دانشکده است و در هرکدام طیف گسترده‌ای از رشته‌ها ارائه می‌دهد. لیست دانشکده‌های این دانشگاه در ادامه متن قرار داده شده است:

 • دانشکده داروسازی
 • دانشکده فنی و مهندسی و معماری
 • دانشکده اقتصاد، علوم اداری و اجتماعی
 • دانشکده ارتباطات
 • دانشکده علوم بهداشتی
 • دانشکده علوم ورزشی

رشته‌های دانشگاه فنرباغچه

این دانشگاه با ارائه طیف گسترده‌ای از رشته‌ها، سالانه شمار زیادی از دانشجویان از سراسر دنیا برای دریافت پذیرش این دانشگاه می‌کند. لیست رشته‌های پرطرف‌دار این دانشگاه همراه با زبان تدریس آنها در ادامه متن قرار داده شده است:

 • داروسازی (ترکی)
 • روان‌شناسی (انگلیسی و ترکی)
 • مهندسی کامپیوتر (انگلیسی)
 • معماری (ترکی)
 • پرستاری (ترکی و انگلیسی)
 • تغذیه و رژیم غذایی (ترکی)
 • مامایی (ترکی)
 • فیزیوتراپی و توان‌بخشی (ترکی و انگلیسی)
 • گفتار و زبان درمانی (ترکی)

خدمات رفاهی دانشگاه فنرباغچه استانبول

خدمات و امکانات دانشگاه فنرباغچه شامل امکانات آموزشی و رفاهی و تفریحی است. این امکانات شامل آزمایشگاه‌های پیشرفته و تخصصی و کلاس‌های مجهز، کتابخانه غنی که می‌توانید از آن به سه صورت مطالعه حضوری در کتابخانه، مطالعه حضوری با استفاده از نسخه‌های آنلاین و دسترسی آفلاین استفاده کنید. همچنین خوب است بدانید که دیگر دانشگاه‌های ترکیه دارای امکانات آموزشی، رفاهی و تفریحی فوق‌العاده هستند که دانشجویان زیادی خواستار تحصیل در این دانشگاه هستند که می‌توانید با مراجعه به این صفحه اطلاعات جامعی در مورد این دانشگاه‌های فوق‌العاده کسب کنید. علاوه بر این دانشگاه فنر باهچه از امکانات ویژة دیگری نیز برخوردار است که در ادامه به آنها اشاره شده است.

 • شامل بسیاری از باشگاه‌ها و کارگاه‌های کارآفرینی است.
 • برنامه‌های تبادل دانشجویی با دانشگاه‌های معتبر اروپایی
 • آزمایشگاه‌های پیشرفته و تخصصی و کلاس‌های مجهز
 • کلوپ‌های ورزشی، زمین‌های ورزش والیبال، بسکتبال،
 • بوفه‌های متعدد، کافه تریا
 • غذاخوری‌های شیک
 • مرکز مشاوره

خوابگاه دانشگاه فنرباغچه

امکانات رفاهی و خوابگاه دانشگاه فنر باغچه استانبول

یکی از موضوعات مهم برای دانشجویان و خانواده‌های آنان وجود خوابگاه در دانشگاه است. خوشبختانه دانشگاه فنرباغچه برای دانشجویان بین‌المللی خود با اقامت در خوابگاه‌های وزارت جوانان و ورزش، اداره کل اعتبارات و خوابگاه‌ها، نیازهای اسکان آنها را تأمین می‌کنند. علاوه بر این، در اطراف این دانشگاه، تعداد زیادی خوابگاه دانشجویی آموزش عالی دولتی و خصوصی قرار گرفته است.

آدرس دانشگاه فنر باغچه

دانشگاه فنرباغچه، واقع در بلوار آتاشهیر، در مرکز آتاشهیر، یکی از مناسب‌ترین مناطق استانبول که در فاصله ۱۰ دقیقه‌ای از تمامی جاده‌های کمربندی قرار دارد و زندگی دلپذیر، امن و با کیفیتی را برای دانشجویان خود به ارمغان می‌آورد.

آدرس دقیق دانشگاه به فارسی: استانبول، آتاشهیر ۳۴۷۵۸، بلوار آتاشهیر، متروپل استانبول، محله آتاتورک

جمع بندی

باتوجه‌به توضیحاتی که در این مقاله داده‌ایم، شما می‌توانید تمام اطلاعات جامع و لازم راجع به دانشگاه فنرباغچه ترکیه را یکجا مطالعه کنید. همچنین سعی کردیم تا شرایط پذیرش، ویژگی‌های شاخص و امکانات این دانشگاه را برایتان توضیح دهیم. امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا بهترین تصمیم را درمورد ادامه تحصیل در رشته موردنظرتان در این دانشگاه بگیرید. چنانچه اگر سؤالی درمورد پذیرش دانشگاه دارید، آن  را با ما و بقیه در میان بگذارید. قطعاً در کم‌تر از ۲۴ ساعت همکاران ما در تیم بورس تاپ، به سؤالات شما پاسخ خواهند داد.

سؤالات متداول کاربران در مورد دانشگاه فنرباغچه

با توجه به اینکه هزینه شهریه هر رشته در این دانشگاه متفاوت است، برای اطلاع دقیق از میزان شهریه هر رشته، به جدول شهریه دانشگاه در همین مقاله مراجعه کنید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

با توجه به اینکه هزینه شهریه هر رشته در این دانشگاه متفاوت است، برای اطلاع دقیق از میزان شهریه هر رشته، به جدول شهریه دانشگاه در همین مقاله مراجعه کنید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

این دانشگاه خصوصی رتبه ۱۶۹ را در میان دانشگاه‌های ترکیه به خود اختصاص داده است.

بله. دانشجویان می‌توانند در خوابگاه‌های وزارت جوانان و ورزش و اداره کل اعتبارات و خوابگاه‌ها، نیازهای اسکان خود را رفع کنند. همچنین، در اطراف این دانشگاه، خوابگاه‌های دانشجویی آموزش عالی (دولتی و خصوصی) زیادی وجود دارد.

درصورتی‌که قصد تحصیل در دانشگاه فنرباغچه ترکیه را دارید می‌توانید با مشاوران ما در تیم بورس تاپ در تماس باشید تا اطلاعات جامع و دقیقی در مورد شرایط پذیرش، بورسیه و سایر موارد و هزینه‌ها کسب نمایید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک در
اطلاع از
guest
۰ نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

ارتباط با مشاوران بورس تاپ

مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند

پیشنهاد می‌کنم مقالات زیر رو هم ببینید

لوگو دانشگاه فنرباغچه
دانشگاه فنرباغچه
پذیرش باز است

نام دانشگاه به زبان انگلیسی:
Fenerbahce University

نوع دانشگاه:
خصوصی

نحوه پذیرش:

شرط معدل دیپلم

برنامه تبادل دانشجویی:
آراسموس پلاس

رتبه در میان دانشگاه های ترکیه:
۱۶۹

زبان آموزشی:
ترکی – انگلیسی

مورد تایید ایران:
مورد تایید نیست

مورد تایید اروپا و آمریکا:
است

تعداد دانشکده:
۶

مقالات به‌روز شده