بورس تاپ

دانشگاه کنت

دانشگاه کنت یک دانشگاه خصوصی است که در شهر زیبا و توریستی استانبول قرار گرفته است. هدف این دانشگاه این است که دانشجویانی با بالاترین سطح علمی با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته و فناوری علمی در سطح جهانی به جامعه ارائه دهد. ازآنجایی‌که شرایط تحصیل در این دانشگاه بسیار آسان است و شرایط پذیرش بدون کنکور را دارد و همچنین دارای رشته‌های تاپ و پرطرف‌دار همچون دندانپزشکی است موردتوجه دانشجویان بین‌المللی به‌خصوص دانشجویان ایرانی که شرایط تحصیل در دانشگاه‌های ایران بسیار سخت و دشوار است قرار گرفته است.

ازاین‌رو این دانشگاه هرساله میزبان تعداد زیادی از دانشجویان بین‌المللی قرار گرفته است. به همین منظور در این مقاله سعی کردهایم اطلاعات جامع و کاملی را از شرایط پذیرش این دانشگاه، میزان شهریه‌ها، انواع بورسیه‌ها، پذیرش در رشته‌های پرطرف‌دار و امکانات آن توضیح دهیم. همچنین می‌توانید برای دسترسی راحت‌تر به بخش‌های مختلف مقاله به لیست خلاصه اطلاعات این دانشگاه که در ادامه متن قرار گرفته است، مراجعه کنید.

لوگو دانشگاه کنت
نام دانشگاه

کنت (Istanbul Kent University)

نوع دانشگاه

خصوصی

شهر

استانبول

سال تاسیس

۲۰۱۶ میلادی

مورد تایید ایران:

مورد ایران نیست

مورد تایید اروپا و آمریکا

است

نحوه پذیرش

شرط معدل دیپلم

رتبه در ترکیه

۱۶۷

برنامه تبادل دانشجویی

آراسموس

تعداد دانشکده

۴

زبان آموزشی

ترکی - انگلیسی

مقاطع تحصیلی

کارشناسی - کارشناسی ارشد - دکتری

پذیرش باز است

آنچه در این مطلب خواهید خواند

تاریخچه دانشگاه کنت ترکیه

دانشگاه کنت استانبول یک دانشگاه پایه است که در سال ۲۰۱۶ توسط بنیاد آموزش بدون مانع (ENEV) در استانبول تأسیس شد. بر اساس فلسفه تأسیس دانشگاه؛ هدف این دانشگاه تربیت شهروندان جهانی است که می‌توانند در هر زمینه ملی و بین‌المللی بااستعداد، اعتمادبه‌نفس، وفادار به ارزش‌های ملی و فرهنگی خود رقابت کنند. همچنین این دانشگاه دارای  ۴ دانشکده و یک مؤسسه تحصیلات تکمیلی است که رشته‌های متنوعی در آن ارائه می‌شود و ۵ مرکز کاربردی و تحقیقاتی  که در میان آنها یک مرکز کاربردی و تحقیقاتی مطالعات معلولیت نیز وجود دارد.

مزایای تحصیل در دانشگاه کنت استانبول

مزایای دانشگاه کنت استانبول

این دانشگاه از  مزایای قابل‌توجهی  برخوردار است که باعث شده توجه دانشجویان زیادی را جلب کند. در ابتدا بهتر است اشاره کنیم که دانشگاه کنت رشته‌های محبوب پزشکی را دارد اما در لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت ترکیه نیست. بدین ترتیب اگر برای شما مهم است که از میان دانشگاه‌های ترکیه در دانشگاهی تحصیل کنید که به تأیید وزارت بهداشت ایران رسیده باشد وارد لینک مربوط شوید. در ادامه به برخی از ویژگی‌ها و مزیت‌های خوب این دانشگاه اشاره می‌کنیم:

 • با ارائه مرکز آموزش مداوم، امکان ارتقای سطح علمی و توانایی برای دانشجویانی در حال تحصیل هستند و نیز دانشجویانی که فارغ‌التحصیل شده‌اند وجود دارد.
 • یکی دیگر از ویژگی‌هایی که دانشگاه کنت ترکیه را از سایر دانشگاه‌ها متمایز می‌کند این است که دانشجویان به‌محض شروع دانشگاه، یک دوره اجباری توسعه شغلی را می‌گذرانند و با این دوره، دانشجویان از طریق متخصصان بخش‌ها از تمام جزئیات بازار کار خود مطلع می‌شوند.
 • این دانشگاه دارای برنامه‌های دوگانه اصلی و فرعی است. به این منظور که دانشجویان به‌منظور گسترش دانش دانشگاهی خود و انجام کار میان‌رشته‌ای می‌توانند با گذراندن دو رشته رایگان با دو مدرک فارغ‌التحصیل شوند و مطابق با رشته‌های موردعلاقه خود گواهینامه آزاد دریافت کنند که شرط درخواست این است که معدل دانشجویان در شاخه‌ای که در حال تحصیل هستند بالاتر از ۲۰ باشد.
 • این دانشگاه که اهمیت زیادی به بین‌المللی شدن در آموزش می‌دهد، به دانشجویان و فارغ‌التحصیلان خود این فرصت را می‌دهد که با مجوزهای بین‌المللی و پروتکل‌های امضا شده با دانشگاه‌های خارجی، تحصیلات خود را ادامه دهند و در هر نقطه از جهان شغل پیدا کنند. این دانشگاه در سال ۲۰۱۹ با سرمایه‌گذاری قابل‌توجه در ظرفیت فیزیکی، منابع انسانی و فرصت‌های دانشجویان خود برای تبدیل‌شدن به یک “دانشگاه معتبر جهانی”، یک‌روند موفقیت‌آمیز آغاز کرد.
 • دانشگاه کنت در برنامه بین‌المللی تبادل دانشجویی اراسموس پلاس عضویت دارد.
 • دانشگاه کنت گرچه مورد تأیید ایران نیست اما قرارداد همکاری با دانشگاه‌های سنترال واشنگتن، کالیفرنیا، کارولینای شمالی آمریکا، دانشگاه ساترن فدرال روسیه، اینترنشنال بیزنس کانادا، خزر آذربایجان، دانشگاه فنی گرجستان را دارد.

رتبه و رنکینگ دانشگاه کنت

این دانشگاه باتوجه‌به این که یک دانشگاه نوپا است اما توانسته با امکانات آموزشی و سطح علمی بالا در میان بهترین دانشگاه‌های دنیا رتبه خوبی کسب کند. همچنین همواره در تلاش است که با ارائه بهترین روش‌های آموزشی و امکانات در جایگاه‌های بالاتری قرار گیرد. از طرفی دیگر دانشگاه های خصوصی ترکیه نیز با استفاده از جدیدترین متد آموزشی و ارائه امکانات مدرن و پیشرفته در جایگاه‌های بسیار خوبی قرار گرفته‌اند که در صورت تحصیل در ترکیه می‌توانید اطلاعات کامل‌تر این دانشگاه‌ها را در این صفحه مطالعه کنید. در جدول زیر رتبه و رنکینگ دانشگاه کنت ذکر شده است:

سطح رتبه دهیرتبه
رتبه  جهانی۸۷۰۰
رتبه  داخل ترکیه۱۶۷

شرایط پذیرش دانشگاه کنت استانبول

شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه کنت استانبول

متقاضیان برای دریافت پذیرش این دانشگاه دارای مدرک معتبر پایان دورة دبیرستان با حداقل معدل قابل‌قبول دانشگاه باشند. همچنین باید بدانید که در این دانشگاه رشته‌های تحصیلی به ترکی یا انگلیسی تدریس می‌شود که باتوجه‌به زبان رشته موردنظر باید دارای مدرک زبان ترکی (TÖMER B2 LEVEL) و یا مدرک زبان انگلیسی (TOEFL IBT) باشند.

مدارک ثبت نام دانشگاه کنت

متقاضیان پس از دریافت نامه پذیرش از جانب دانشگاه باید مدارک که در سایت دانشگاه اعلام می‌شود را نیز آماده کنند و در تاریخ اعلام‌شده در سایت دانشگاه آپلود کنند. لیست مدارک جهت ثبت‌نام در این قسمت قرار گرفته است:

 • کپی پاسپورت
 • کارنامه دبیرستان (ترجمه انگلیسی یا ترکی)
 • دیپلم دبیرستان (ترجمه انگلیسی یا ترکی)
 • لیست آزمون‌های بین‌المللی قابل‌قبول و دیپلم برای دانشجویان بین‌المللی
 • برای برنامه‌های انگلیسی: TOEFL IBT (در صورت وجود)
 • برای برنامه‌های ترکی: TÖMER B2 LEVEL (در صورت موجود بودن)

آزمون های لازم برای پذیرش در کنت

ازآنجایی‌که این دانشگاه یک دانشگاه خصوصی است شرایط پذیرش بدون آزمون ورودی را برای متقاضیان فراهم کرده است. دانشجویان می‌توانند تنها با ارائه مدرک دیپلم با حداقل معدل قابل‌قبول مورد تأیید دانشگاه برای دریافت پذیرش این دانشگاه اقدام کنند. دانشگاه ایستینیه نیز که یکی از بهترین دانشگاه‌های خصوصی ترکیه است شرایط پذیرش بدون آزمون ورودی را دارد همچنینی از امکانات آموزشی و رفاهی مدرن و پیشرفته‌ای برخوردار است که می‌توانید در این صفحه اطلاعات دقیق‌تر در مورد این دانشگاه را مطالعه کنید. همچنین باید توجه داشته باشید برای رشته‌هایی که زبان تدریس آن در دانشگاه کنت به انگلیسی است ارائه مدرک زبان با امتیاز بالای ۵۰% الزامی است.

بورسیه دانشگاه کنت استانبول برای دانشجویان

بورسیه دانشگاه کنت استانبول

دانشگاه خصوصی کنت در جهت توسعه سطح علمی و کمک به دانشجویان برای هزینه‌های تحصیل آنها بورسیه‌های متنوعی را قرار داده است که دانشجویان واجد شرایط با استفاده از این بورسیه‌ها می‌توانند هزینه‌های تحصیل خود را کاهش دهند. در ادامه لیست بورسیه‌های ارائه شده در این دانشگاه قرار گرفته است:

 • بورسیه پیشرفت تحصیلی
 • بورسیه ورزشی
 • بورسیه تحصیلی مبتنی بر استعداد
 • بورسیه تحصیلی معلولیت
 • تخفیف اعضای خانواده (خواهر و برادر)

شرایط بورسیه دانشگاه کنت

قابل‌توجه دانشجویانی که تمایل به استفاده از بورسیه‌های این دانشگاه را دارند باید بدانند برای دریافت بورسیه، دانشجویان باید دارای شرایطی که از جانب دانشگاه تعیین می‌شود باشند تا بتوانند از این بورسیه‌ها که مقدار قابل‌توجهی از هزینه‌های تحصیل را کاهش می‌دهد استفاده کنند شرایط لازم برای هریک از بورسیه‌های تحصیلی دانشگاه کنت در این قسمت شرح داده شده است.

 • بورسیه پیشرفت تحصیلی: در پایان هرسال تحصیلی باتوجه‌به پیشرفت تحصیلی دانشجویان بورسیه پیشرفت تحصیلی که برای سال تحصیلی آینده معتبر خواهد بود، به دانشجویانی اعطا می‌شود.
 • بورسیه ورزشی: بورسیه ورزشی یک سال تحصیلی را پوشش می‌دهد. همچنین برای پاسخ به این سؤال که آیا این بورسیه در سال‌های بعد ادامه خواهد داشت یا خیر و میزان آن با درنظرگرفتن تداوم و موفقیت دانشجویان در دریافت بورسیه توسط کمیسیون بورسیه تعیین می‌شود. بورسیه تحصیلی برای سال تحصیلی بعد در صورت برآورده شدن شرایط اعطا می‌شود.
 • بورسیه تحصیلی مبتنی بر استعداد: به دانشجویانی تعلق می‌گیرد که در مسابقات ملی و بین‌المللی هنرهای زیبا مقام اول را کسب کنند که با تصویب ریاست و هیئت‌امنا به پیشنهاد کمیسیون بورسیه‌ها دانشگاه کنت تعیین می‌شود.
 • بورسیه تحصیلی معلولیت: دانشجویان دارای معلولیت دائمی باتوجه‌به سطح ناتوانی خود بورسیه تحصیلی اعطا می‌شوند. این بورسیه برای مدت‌زمان تحصیل ادامه دارد.
 • تخفیف اعضای خانواده (خواهر و برادر): دانشجویان و خواهران و برادران و همسرانشان که در مقطع کاردانی/کارشناسی در این دانشگاه تحصیل می‌کنند، از تخفیف شهریه برخوردار می‌شوند. این نرخ تخفیف تا زمانی معتبر است که دانشجویان هم‌زمان در این دانشگاه تحصیل کنند.
 • بورسیه مبتنی بر نیاز: کمیسیون بورسیه می‌تواند با بررسی وضعیت مالی دانشجویان متقاضی بورسیه تحصیلی در ابتدای هرسال تحصیلی، کمک‌هزینه تحصیلی را ارائه دهد. محدوده و میزان بورسیه مبتنی بر نیاز قبل از هرسال تحصیلی توسط هیئت‌امنا تعیین می‌شود.

شهریه دانشگاه کنت

همان‌طور که پیش‌ازاین اشاره کردیم این دانشگاه یکی از دانشگاه های خصوصی ترکیه است که از امکانات بی‌نظیر آموزشی برای تربیت دانشجویان بااستعداد و خلاق با بالاترین سطح علمی برخوردار است. به همین منظور هزینه تحصیل در این دانشگاه نسبت به دانشگاه های دولتی بیشتر است. خوب است بدانید که دانشگاه مدیپل استانبول نیز یکی از دانشگاه های خصوصی و مطرح ترکیه است که از شرایط و امکانات فوق‌العاده خوبی برخوردار است چنانچه قصد تحصیل در ترکیه را دارید این دانشگاه نیز انتخاب خوبی است که می‌توانید اطلاعات کامل و جامع این دانشگاه را در این صفحه مورد بررسی قرار دهید. در جدول زیر لیست شهریه‌های دانشگاه خصوصی کنت قرار گرفته است.

دندانپزشکی (انگلیسی)

دندانپزشکی (Bachelor of Dentistry)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۱۳٫۵۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۱۳٫۵۰۰ دلار در سال
دندانپزشکی (ترکی)

دندانپزشکی(Bachelor of Dentistry)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۱۱٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۱۱٫۰۰۰ دلار در سال
روانشناسی (روانشناسی)

لیسانس روانشناسی (Bachelor of Psychology)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۳٫۲۵۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۳٫۲۵۰ دلار در سال
روانشناسی (ترکی)

لیسانس روانشناسی(Bachelor of Law)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۳٫۲۵۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۳٫۲۵۰ دلار در سال
فیزیوتراپی و توانبخشی (انگلیسی)

لیسانس فیزیوتراپی و توانبخشی(Bachelors in Physiotherapy and Rehabilitation)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۳٫۲۵۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۳٫۲۵۰ دلار در سال
فیزیوتراپی و توانبخشی(ترکی)

فیزیوتراپی و توانبخشی(Bachelor of Physiotherapy and rehabilitation)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۲٫۲۵۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۲٫۲۵۰ دلار در سال
پرستاری (ترکی)

لیسانس پرستاری(Bachelor of nursing)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۲٫۲۵۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۲٫۲۵۰ دلار در سال
تغذیه و رژیم غذایی(ترکی)

لیسانس تغذیه و رژیم غذایی (Bachelor of Nutrition and Dietetics)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۲٫۲۵۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۲٫۲۵۰ دلار در سال
روابط عمومی و تبلیغات (ترکی)

لیسانس روابط عمومی و تبلیغات(Bachelor of architecture)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۲٫۲۵۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۲٫۲۵۰ دلار در سال
خدمات اجتماعی (ترکی)

لیسانس خدمات اجتماعی (Bachelor of Social Services)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۲٫۲۵۰ در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۲٫۲۵۰ دلار در سال
گفتار و زبان درمانی (ترکی)

لیسانس گفتار و زبان درمانی(Bachelor of Speech and Language Therapy)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۲٫۲۵۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۲٫۲۵۰ دلار در سال
مامایی (ترکی)

لیسانس مامایی (Bachelor of Midwifery)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۲٫۲۵۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۲٫۲۵۰ دلار در سال

دانشکده های دانشگاه کنت

این دانشگاه دارای ۴ دانشکده که رشته‌های متنوعی را در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می‌دهد. در لیست زیر نام دانشکده های این دانشگاه ذکر شده است:

 1. دانشکده دندانپزشکی
 2. دانشکده علوم بهداشت
 3. دانشکده اقتصاد، علوم اداری و اجتماعی
 4. دانشکده هنر و طراحی

رشته های دانشگاه کنت

این دانشگاه  با ارائه طیف گسترده‌ای از رشته های تاپ و پرطرف‌دار در تمام مقاطع تحصیلی سبب شده است هرساله دانشجویان زیادی برای دریافت پذیرش این دانشگاه اقدام نمایند. در لیست زیر نام چندین رشته پرطرف‌دار این دانشگاه قرار گرفته است:

 • دندانپزشکی
 • گفتار و زبان درمانی
 • فیزیوتراپی و توان‌بخشی
 • پرستاری
 • مامایی
 • روان‌شناسی
 • خدمات اجتماعی
 • معماری داخلی
 • تغذیه و رژیم غذایی
 • رشد کودک

نکات بیشتر  پیام مشاور:
دانستیم که یکی از دانشگاه‌های خوب در رشته دندانپزشکی، دانشگاه کنت است. اما پیشنهاد می‌کنیم به طورکلی با شرایط تحصیل دندانپزشکی در ترکیه و سایر دانشگاه‌های ارائه دهنده این رشته محبوب آشنا شوید تا انتخاب بهتری داشته باشید. همچنین هرگونه سوال و یا راهنمایی در خصوص اخذ پذیرش از این دانشگاه‌ داشتید، حتماً با مشاوران ما در بورس تاپ تماس حاصل نمایید.

امکانات رفاهی دانشگاه کنت استانبول

دانشگاه خصوصی کنت استانبول در کنار ارائه خدمات آموزشی باکیفیت، امکانات آموزشی و رفاهی استاندارد و به‌روزی را در اختیار دانشجویان قرار داده است. همچنین در تلاش است که با ارائه استانداردهای آموزشی بالا هم‌زمان با تحصیل دانشجویان خود را برای ورود به کار حرفه‌ای در آینده آماده کند. از طرفی  دیگر دانشگاه های ترکیه نیز دارای تمام امکانات آموزشی، رفاهی و تفریحی  هستند که دانشجویان آنها از نظر علمی و آموزشی در سطح بالایی قرار می‌گیرند. اگر قصد تحصیل در ترکیه را دارید می‌توانید با مراجعه به این صفحه اطلاعات جامعی در مورد دانشگاه های ترکیه به دست آورید. در ادامه متن لیست برخی از امکانات دانشگاه کنت ارائه شده است:

 • مرکز پزشکی
 • سالن غذاخوری
 • مرکز کپی
 • سالن اجتماعات
 • خوابگاه دانشجویی
 • کافه تریا
 • دفتر شغلی
 • اینترنت
 • باشگاه‌های فارغ‌التحصیلان
 • اتاق کامپیوتر
 • فعالیت‌های اجتماعی
 • کتابخانه

خوابگاه دانشگاه کنت

دانشگاه خوابگاه اختصاصی ندارد. اما خبر خوب این است که جهت رفاه دانشجویان بین‌المللی با خوابگاه‌های نزدیک دانشگاه قرارداد بسته است و دانشجویان می‌توانند در این خوابگاه‌ها با هزینه مناسب اسکان بگیرند و از تمام خدمات خوابگاه استفاده کنند.

آدرس دانشگاه کنت

پردیس اصلی این دانشگاه در یکی از مرکزی‌ترین مناطق استانبول  یعنی منطقه جهانگیر واقع شده است و از نظر مختصات منطقه‌ای طوری است که ۱۰ دقیقه پیاده تا مترو فاصله دارد و بین مدرسه Bauhaus و مرکز خرید AXIS AVM قرار گرفته است.

اگر از متقاضیان تحصیل در شهر استانبول هستید به شما تبریک می‌گوییم، این شهر زیبا دانشگاه‌های خصوصی و دولتی زیادی دارد که می‌توانید برای اخذ پذیرش از هر کدام، با مشاوران ما در بورس تاپ تماس گرفته تا به شما برای اخذ پذیرش از هر کدام از آن‌ها مشاوره دهند. همچنین برای اینکه قبل از انتخاب، با بهترین دانشگاه‌های استانبول آشنا شوید صفحه لیست دانشگاه های خصوصی و دولتی استانبول را ببینید.

آدرس دقیق کنت: استانبول، بی اوغلو ش:۳۴۴۳۳، جاده سیراسلویلرش:۷۱، جیهانگیر

جمع بندی

طبق توضیحاتی که در این مقاله ارائه کردیم، شما می‌توانید تمام اطلاعات جامع و لازم  درمورد  دانشگاه کنت استانبول را به‌صورت یکجا مطالعه کنید. همچنین در این مطلب تلاش بر این بود تا جزئیات کامل این دانشگاه همچون آزمون های ورودی، بورسیه، هزینه تحصیل و … را برایتان توضیح دهیم. امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا بهترین تصمیم را در مسیر تحصیلی و حرفه‌ای خود بگیرید. ضمناً اگر سؤالی درمورد پذیرش این دانشگاه دارید، آن  را با ما در میان بگذارید. تا در کمترین زمان ممکن مشاوران ما در تیم بورس تاپ به تمام سؤالات شما پاسخ می‌دهند.

سؤالات متداول در مورد دانشگاه کنت

خیر باتوجه‌به اینکه این دانشگاه از دانشگاه های بسیار خوب ترکیه است و  مورد تأیید کشورهای امریکایی و اروپایی  است؛ ولی مورد تأیید کشور ایران قرار نگرفته است.

خوشبختانه این دانشگاه شرایط  دریافت پذیرش بدون آزمون را برای دانشجویان فراهم کرده است که با داشتن حداقل معدل دیپلم برای پذیرش این دانشگاه اقدام کنند.

این دانشگاه خوابگاه اختصاصی ندارد. اما برای رفاه دانشجویان بین‌المللی با خوابگاه‌های نزدیک به دانشگاه قرارداد دارد که دانشجویان می‌توانند در این خوابگاه‌ها اسکان بگیرند.  

باتوجه‌به اینکه این دانشگاه یک دانشگاه خصوصی است هزینه تحصیل در آن بیشتر است؛ اما برای اطلاعات دقیق از میزان شهریه هر رشته می‌توانید در لیست بالا مشاهده کنید.

این دانشگاه دارای رتبه ۱۶۷ در ترکیه و رتبه ۸۷۰۰ در دنیا است که جزء یکی از بهترین دانشگاه های ترکیه و دنیا است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

۵/۵ – (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک در
اطلاع از
guest
۰ نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

ارتباط با مشاوران بورس تاپ

مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند

پیشنهاد می‌کنم مقالات زیر رو هم ببینید

لوگو دانشگاه کنت
دانشگاه کنت
پذیرش باز است

نام دانشگاه به زبان انگلیسی:
Istanbul Kent University

نوع دانشگاه:
خصوصی

نحوه پذیرش:

شرط معدل دیپلم

برنامه تبادل دانشجویی:
اراسموس 

رتبه در میان دانشگاه های ترکیه:
۱۶۷

زبان آموزشی:
ترکی – انگلیسی

مورد تایید ایران:
مورد تایید نیست

مورد تایید اروپا و آمریکا:
است

تعداد دانشکده:
۴

مقالات به‌روز شده