دانشگاه کادیر هاس

ازجمله دلایلی که دانشجویان زیادی به‌خصوص ایرانیان کشور ترکیه را برای تحصیل انتخاب می‌کنند تحصیل در بهترین دانشگاه‌های ترکیه بدون آزمون ورودی، نزدیک بودن به ایران و همچنین اینکه پس از فارغ‌التحصیلی از اکثر دانشگاه‌های ترکیه دانشجویان می‌توانند در ایران و کشور های اروپایی و آمریکایی مشغول به‌کار شوند. در این میان دانشگاه کادیر هاس که یک دانشگاه خصوصی واقع در کشور ترکیه است که بدون آزمون کنکور از سراسر دنیا دانشجو می‌پذیرد. از طرفی این دانشگاه توانسته است با استفاده از آموزش‌های مدرن، سطح علمی بالا و امکانات بروز و پیشرفته در میان بهترین دانشگاه‌های ترکیه و دنیا قرار گیرد. به همین منظور هرساله دانشجویان زیادی برای تحصیل در این دانشگاه اقدام می‌کنند برای اینکه با این دانشگاه، ویژگی‌ها، شرایط پذیرش، بورسیه‌های تحصیلی و امکانات یا خدمات رفاهی آن کاملاً آشنا شوید، در ادامه این مقاله همراه ما باشید. همچنین برای دسترسی آسان به مطالب بخش‌های مختلف مقاله می‌توانید به اطلاعات خلاصه‌ای که در ادامه متن قرار گرفته است مراجعه کنید.

لوگو دانشگاه اطلس
نام دانشگاه

کادیر حاص (Kadir Has University)

نوع دانشگاه

خصوصی

شهر

استانبول

سال تاسیس

۱۹۹۷ میلادی

مورد تایید ایران:

مورد تایید وزارت علوم

مورد تایید اروپا و آمریکا

است

نحوه پذیرش

شرط معدل دیپلم یا آزمون‌های بین‌المللی

رتبه در ترکیه

۴۰

برنامه تبادل دانشجویی

اراسموس - بولونیا

تعداد دانشکده

۵

زبان آموزشی

ترکی - انگلیسی

مقاطع تحصیلی

کارشناسی - کارشناسی ارشد - دکتری

پذیرش باز است

آنچه در این مطلب خواهید خواند

تاریخچه دانشگاه کادیر هاس ترکیه

دانشگاه کادیر هاس واقع در قلب استانبول در سال ۱۹۹۷ توسط Kadir Has، صنعتگر و نیکوکار ترک تأسیس شد. این دانشگاه یک دانشگاه تحقیقاتی است که هدف آن تولید تحقیقات باکیفیت بالا و همچنین دانشجویانی با شایستگی‌های بالا، با توسعه یک مدل آموزشی جدید مبتنی بر کاربرد و پروژه است.

کادیر هاس شامل یک برنامه اصلی است که برای همه دانشجویان سال اول طراحی شده است و یک مدل آموزش مبتنی بر پروژه که از سال دوم شروع می‌شود. این مدل شامل هیچ دوره سنتی نمی‌شود و تمام صلاحیت‌های علمی و حرفه‌ای از طریق پروژه‌هایی که با همکاری شرکای تجاری پیشرو در هر بخش توسعه یافته‌اند به دانشجویان تحویل داده می‌شود.

برنامه اصلی این است که یک برنامه درسی مشترک آکادمیک را برای دانشجویان قبل از شروع دوره‌های ویژه بخش‌های خود فراهم می‌کند. زیربنای برنامه درسی بر این باور است که یک دانشگاه باید تحقیق خلاق را در دانشجویان تقویت کند تا آنها را برای تغییرات سریع و چالش‌های جدید در زمینه‌های خاص خود و در کل جامعه آماده کند.

پیرو برنامه اصلی، از سال دوم، مدل آموزش پروژه محور اجرا می‌شود که در آن؛ برنامه‌های درسی با همکاری نمایندگان بخش پیشرو تهیه می‌شود که در آن تمام مهارت‌های نظری و عملی، توسعه پروژه و فرایندهای کاربردی گنجانده شده است و برای هر دانشجو یک “مربی” دانشگاهی و یک “مربی” بخشی در نظر گرفته شده است.

مزایای دانشگاه کادیر هاس استانبول

به‌طورکلی زبان تدریس در این دانشگاه انگلیسی یا ترکی است که انگلیسی در دانشکده‌ها و ترکی در کالج‌ها و مدارس حرفه‌ای تدریس می‌شود. از سال ۲۰۱۹، با سیستم آموزشی به نام مدل آموزشی جدید که ایجاد کرده‌اند قصد دارند فارغ‌التحصیلانی را تربیت کنند که بتوانند فراتر از آموزش سنتی دانشگاهی بروند و در سراسر جهان کار کنند. همچنین یک مدل منحصربه‌فرد در ترکیه و یک الگوی نمونه برای جهان که در آن هیچ دوره سنتی وجود ندارد و الگویی است که در آن دانشجویان از طریق این پروژه‌ها منتقل می‌شوند.

تمام موضوعات آکادمیک که باید به دانشجویان آموزش داده شود در برنامه‌های متناسب با یک پروژه تحت پوشش قرار می‌گیرند. ازطرفی با شروع ترم دوم طرح درس، اطمینان حاصل می‌شود که دانشجویان حداقل دو پروژه در هر ترم انجام دهند. همچنین فرصت‌های کارآموزی طولانی‌مدت را برای دانشجویان فراهم می‌کنند که شامل مشارکت در پروژه‌ها در حوزه‌های کاری، امکانات تولیدی و آزمایشگاه‌های تحقیق و توسعه است.

اعضای هیئت‌علمی دانشگاه کدیر هاس دانشجویانی را که می‌خواهند در زمینه آکادمیک پیشرفت کنند تا از سال اول در پروژه‌های تحقیقاتی خود شرکت کنند و اطمینان حاصل کنند که نتایج تحقیقاتی که در طول تحصیلات ۴ساله خود انجام داده‌اند در مجلات علمی معتبر منتشر می‌شود. این گامی مهم در زمینه آکادمیک، مزیت بزرگی را برای دانشجویان، برای ادامه تحصیلات تکمیلی در دانشگاه‌های مطرح جهان فراهم می‌کند.

کلاس های آموزشی دانشگاه کادیر هاس ترکیه
باید بدانید دانشگاه کادیر هاس دارای برنامه تبادل دانشجویی اراسموس است این برنامه یک برنامه اتحادیه اروپا است که در آن دانشجویان برای هزینه‌های شخصی خود از کمیسیون اروپا کمک‌هزینه دریافت می‌کنند. برنامه‌های تبادل جهانی مطابق با توافق‌نامه تبادل بین دو دانشگاه کار می‌کنند. همچنین در دانشگاه کایر هاس، به دانشجویان این فرصت ارائه می‌شود که در بیش از یک زمینه با رویکرد آموزش آزادانه از طریق برنامه‌های کوچک شایستگی کسب کنند.

نکات بیشترنکته:
در دانشکده‌هایی که زبان انگلیسی یا ترکیبی از ترکی و انگلیسی است، دانشجویان ملزم به صحبت به زبان انگلیسی هستند.

رتبه و رنکینگ دانشگاه کادیر هاس

دانشگاه کادیر هاس ترکیه با دانشگاه ایستینیه یکی از بهترین دانشگاه‌های خصوصی ترکیه هستند که توانسته‌اند در سطح ملی و بین‌المللی با استفاده از مدل آموزشی جدید خود در کنار بهترین دانشگاه‌های دنیا قرار گیرند. در جدول زیر رتبه و رنکینگ دانشگاه خصوصی کادیر هاس ترکیه را بر اساس رتبه‌بندی سایت‌های مختلف مشاهده می‌کنید.

سطح رتبه دهی

رتبه

رتبه  جهانی

۲۳۸۶

رتبه  داخل ترکیه

۴۰

شرایط پذیرش دانشگاه کادیر هاس استانبول

متقاضیانی که تمایل دارند پذیرش دانشگاه کادیر هاس استانبول را کسب کنند حتماً باید دارای گواهی پایان دوره دبیرستان با معدل قابل‌قبول دانشگاه باشند. همچنین می‌توانند با ارائه نتیجه آزمون‌های  معتبر (SAT، ACT، ASL، لیسانس، AYÖS، ABITUR، …)  پذیرش این دانشگاه را کسب کنند. توجه داشته باشید که متقاضیان باید دارای مدرک زبان خارجی معتبر که مورد تأیید دانشگاه است نیز باشند.

مدارک ثبت نام دانشگاه کادیرهاس

به‌طورکلی دانشجویان پذیرفته شده در این دانشگاه باید در تاریخ‌های که توسط وب‌سایت دانشگاه اعلام می‌شود مدارک لازم برای ثبت‌نام را در سایت دانشگاه بارگذاری کنند. در ادامه متن لیست مدارک لازم برای ثبت‌نام در دانشگاه کادیرهاس ذکر شده است.

 • فرم درخواست
 • کپی گواهی شده دیپلم دبیرستان و/یا کپی تأیید شده ترجمه ترکی آن
 • کارنامه دبیرستان و/یا ترجمه ترکی
 • فتوکپی پاسپورت
 • مدرک زبان خارجی
 • نتیجه آزمون معتبر (SAT، ACT، ASL، لیسانس، AYÖS، ABITUR، …)

نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه کادیر هاس

آزمون های لازم برای پذیرش

دانشجویانی که برای پذیرش دانشگاه کادیر هاس اقدام می‌کنند باید دارای مدرک آزمون های بین‌المللی با حداقل نمره که مورد تأیید دانشگاه است باشند. همچنین باید بدانید که مدرک آزمون تومر باید از دانشگاه دولتی یا مرکز رسمی تومر که این آزمون برگزار می‌شود باشد. حداقل نمره برای این آزمون C1 است. به‌طورکلی مدرک آزمون‌هایی بین‌المللی با حداقل نمره قابل‌قبول برای دانشجویان در لیست زیر قرار گرفته است:

 • حداقل نمره ۷۸ در آزمون TOEFL-IBT ، ۲ سال معتبر
 • CAE سطح c، ۳ سال اعتبار دارد
 • حداقل CPE سطح c، ۳ سال اعتبار دارد
 • حداقل نمره ۶۰ در آزمون PTE آکادمیک ، ۲ سال اعتبار دارد

بورسیه دانشگاه کادیر هاس استانبول

باتوجه‌به اینکه این دانشگاه یک دانشگاه خصوصی در ترکیه است که هزینه‌ تحصیل در این دانشگاه‌ نسبت به دانشگاه‌های دولتی بیشتر است. همچنین دانشگاه مدیپل استانبول که یکی از دانشگاه های خصوصی برتر ترکیه است و امکانات و بورسیه‌های فوق‌العاده‌ای برای دانشجویان در نظر گرفته است چنانچه تمایل به تحصیل در ترکیه را دارید می توانید با مراجعه به این صفحه اطلاعات بیشتری در مورد دانشگاه مدیپل استانبول نیز به‌دست آورید. این دانشگاه بورسیه‌های متنوعی را برای دانشجویان در نظر گرفته است تا دانشجویان بتوانند با استفاده از این بورسیه‌ها هزینه‌های تحصیل خود را کمتر کنند. بورسیه‌های ارائه شده در این دانشگاه به شرح زیر است:

 • بورسیه‌های ۲۵% تا ۱۰۰% معافیت شهریه برای تحصیل در مقطع کارشناسی در دسترس است.
 • بورسیه‌های ۲۵٪، ۵۰٪ و ۱۰۰٪ معافیت شهریه برای برنامه‌های کارشناسی ارشد (با پایان‌نامه) و دکترا در دسترس است.
 • بورسیه‌های کاهش شهریه بر اساس شایستگی تحصیلی
 • بورسیه‌های کاهش شهریه

نکات بیشترنکته:
توجه داشته باشید که فرصت استفاده از بورسیه‌های تحصیلی کامل محدود است.

شرایط بورسیه دانشگاه کادیر هاس

بورسیه دانشجویان دانشگاه کادیر هاس ترکیه

این دانشگاه باهدف توسعه سطح علمی و کمک به دانشجویان در هزینه‌های تحصیل شرایطی برای دریافت بورسیه برای دانشجویان در نظر گرفته است که در صورت واجد شرایط بودن دانشجویان می‌توانند از بورسیه‌های خوب این دانشگاه استفاده کنند و هزینه‌‌های تحصیل خود را به حداقل برسانند. به‌طورکلی این بورسیه‌ها به دانشجویانی که یکی از شرایط زیر را داشته باشند، تعلق می‌گیرد.

 • بورسیه شایستگی تحصیلی: این بورسیه‌ها بر اساس امتیاز آزمون های ورودی و شایستگی تحصیلی دانشجویان داده می‌شود
 • بورسیه‌های کاهش شهریه مشروط به حفظ معدل میانگین ۱٫۸ در پایان هرسال تحصیلی است.

شهریه دانشگاه کادیر هاس

همان‌طور که پیش‌ازاین اشاره شد این دانشگاه یک دانشگاه خصوصی است که هزینه‌های تحصیل در این دانشگاه نسبت به دانشگاه‌های هم سطح خود بیشتر است. توجه داشته باشید که دانشگاه استانبول یکی از بهترین دانشگاه های دولتی است که علاوه بر هزینه تحصیل پایین دارای شرایط و امکانات ویژه ای برای دانشجویان است که میتوانید برای کسب اطلاعات بییشتر به این صفحه مراجعه کنید. از طرفی این دانشگاه بسیاری از رشته‌های پرطرف‌دار و برتر را برای تحصیل به دانشجویان ارائه کرده است. به همین منظور این دانشگاه برای کاهش هزینه‌های شهریه، تخفیف‌ها و بورسیه‌های متنوعی را ارائه کرده است. در جدول زیر هزینه شهریه برخی از رشته‌های موجود در این دانشگاه گردآوری شده است:

مهندسی رایانه

لیسانس مهندسی رایانه(Bachelor of COMPUTER ENGINEERING)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۹٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۱۲٫۰۰۰ دلار در سال
اقتصاد

لیسانس اقتصاد(Bachelor of ECONOMY)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۹٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۱۲٫۰۰۰ دلار در سال
مهندسی الکترونیک برق

لیسانس مهندسی الکترونیک برق(Bachelor of ELECTRICAL ELECTRONICS ENGINEERING)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۹٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۱۲٫۰۰۰ دلار در سال
مهندسی صنایع

لیسانس مهندسی صنایع(Bachelor of INDUSTRIAL ENGINEERING)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۹٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۱۲٫۰۰۰ دلار در سال
طراحی صنعتی

لیسانس طراحی صنعتی (Bachelors in INDUSTRIAL DESIGN)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۹٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۱۲٫۰۰۰ دلار در سال
ژنتیک و مهندسی زیستی

لیسانس ژنتیک و مهندسی زیستی (Bachelor of GENETICS AND BIOENGINEERING)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۹٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۱۲٫۰۰۰ دلار در سال
روابط عمومی و تبلیغات

لیسانس روابط عمومی و تبلیغات(Bachelor of PUBLIC RELATIONS AND ADVERTISING)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۹٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۱۲٫۰۰۰ دلار در سال
وکالت

لیسانس وکالت (Bachelor of law)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۹٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۱۲٫۰۰۰ دلار در سال
معماری داخلی و طراحی محیطی

لیسانس معماری داخلی و طراحی محیطی (Bachelor of INTERIOR ARCHITECTURE AND ENVIRONMENTAL DESIGN)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۹٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۱۲٫۰۰۰ دلار در سال
کسب و کار

لیسانس کسب و کار (Bachelor of BUSINESS)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۹٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۱۲٫۰۰۰ دلار در سال
معماری

لیسانس معماری (Bachelor of ARCHITECTURE)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۹٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۱۲٫۰۰۰ دلار در سال
روانشناسی

لیسانس روانشناسی(Bachelor of PSYCHOLOGY)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۹٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۱۲٫۰۰۰ دلار در سال
رادیو تلویزیون و سینما

لیسانس رادیو تلویزیون و سینما(Bachelor of RADIO TELEVISION AND CINEMA)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۹٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۱۲٫۰۰۰ دلار در سال
تبلیغات

لیسانس تبلیغات(Bachelor of ADVERTISING)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۹٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۱۲٫۰۰۰ دلار در سال
علوم سیاسی و مدیریت دولتی

لیسانس علوم سیاسی و مدیریت دولتی (Bachelor of POLITICAL SCIENCE AND PUBLIC ADMINISTRATION)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۹٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۱۲٫۰۰۰ دلار در سال
تئاتر

لیسانس تئاتر(Bachelor of THEATRE)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۹٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۱۲٫۰۰۰ دلار در سال
روابط بین المللی

لیسانس روابط بین المللی (Bachelor of INTERNATIONAL RELATIONS)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۹٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۱۲٫۰۰۰ دلار در سال
تجارت بین المللی و مالی

لیسانس تجارت بین المللی و مالی(Bachelor of INTERNATIONAL TRADE AND FIN)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۹٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۱۲٫۰۰۰ دلار در سال
رسانه های جدید

لیسانس رسانه های جدید (Bachelor of NEW MEDIA)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۹٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۱۲٫۰۰۰ دلار در سال
سیستم های مدیریت اطلاعات

لیسانس سیستم های مدیریت اطلاعات(Bachelor of MANAGEMENT INFORMATION SYSTEMS)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۹٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۱۲٫۰۰۰ دلار در سال
مهندسی رایانه

لیسانس مهندسی رایانه(Bachelor of COMPUTER ENGINEERING)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۹٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۱۲٫۰۰۰ دلار در سال
اقتصاد

لیسانس اقتصاد (Bachelor of ECONOMY)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۹٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۱۲٫۰۰۰ دلار در سال

دانشکده های دانشگاه کادیر هاس

به‌طورکلی این دانشگاه دارای ۵ دانشکده است که در مقاطع مختلف از نقاط مختلف دنیا دانشجو پذیرش می‌کند. در ادامه این متن لیست دانشکده‌های این دانشگاه قرار داده شده است:

 1. دانشکده حقوق
 2. دانشکده اقتصاد، علوم اداری و اجتماعی
 3. دانشکده ارتباطات
 4. دانشکده فنی و مهندسی و علوم طبیعی
 5. دانشکده هنر و طراحی

رشته‌ های دانشگاه کادیر هاس

دانشگاه کادیر هاس استانبول  با ۵ دانشکده، خدمات آموزشی باکیفیتی را در رشته‌های متنوع و زیادی ارائه می‌کند. همچنین دانشگاه اطلس نیز یک دانشگاه خصوصی هستند و امکان‌پذیرش بدون آزمون را نیز برای دانشجویان به‌ویژه دانشجویان بین‌المللی فراهم کرده است، طیف گسترده‌ای از رشته‌های پرطرف‌دار را نیز دارا است با مراجعه به این صفحه اطلاعات کامل‌تری درمورد دانشگاه اطلس کسب کنید. در قسمت زیر ۱۰ تا از پرطرف‌دارترین رشته‌های این دانشگاه را مشاهده می‌کنید که عبارت اند از :

 1. حقوق
 2. اقتصاد
 3. روان‌شناسی
 4. مهندسی عمران
 5. مهندسی الکترونیک برق
 6. مهندسی کامپیوتر
 7. معماری داخلی
 8. تئاتر
 9. مهندسی صنایع
 10. طراحی صنعتی

خدمات رفاهی دانشگاه کادیر هاس استانبول

خوب است بدانید که این دانشگاه امکانات ویژه‌ای برای در زمینه‌های آموزشی، تحصیلی و رفاهی برای دانشجویان خود در نظر گرفته است. به طور مثال دارای سالن‌های سخنرانی، کلاس‌های درس، آزمایشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی، مرکز کنفرانس، سالن‌های ورزشی، غذا و نوشیدنی و … است. همچنین در کتابخانه این دانشگاه ۸۰ هزار عنوان کتاب چاپی، ۸ هزار دی‌وی‌دی، ۵۵۷ هزار کتاب الکترونیکی، ۶۰ هزار نشریه الکترونیکی/چاپی دانشگاهی و پرمخاطب موجود است. علاوه بر این، می‌توانید به بیش از ۵۰۰ میلیون منبع دانشگاهی از ۹۰ پایگاه‌داده آنلاین که مرکز اطلاعات مشترک آنهاست دسترسی داشته باشید.

خوابگاه دانشگاه کادیر هاس

توجه داشته باشید که هیچ خوابگاهی وابسته به دانشگاه کدیر هاس وجود ندارد. اما خبر خوب این است که در نزدیکی دانشگاه کدیر هاس تعداد زیادی خوابگاه و پردیس‌های خصوصی برای پسران و دختران وجود دارد می‌توان در این خوابگاه‌ها، خوابگاه‌هایی مناسب با هر سلیقه و بودجه‌ای یافت. همچنین دارای پردیس‌هایی با امکانات بسیار خوب است. این پردیس‌ها شامل:

پردیس باهچلی اولر: این پردیس در بدنه مرکز کادیر هاس است. در باچلی اولر که به‌عنوان مدرسه مقدماتی انگلیسی و دانشکده های فنی و حرفه‌ای علوم فنی و علوم اجتماعی عمل می‌کند. در این پردیس که مساحتی بالغ بر ۴۰۰۰ مترمربع دارد، آموزش کامپیوتری با روش‌های آموزشی مدرن ارائه می‌شود.

پردیس Gayrettepe: این پردیس که دارای مساحت داخلی ۱۵۰۰ مترمربع است، و بیمارستان‌های دانشگاه فلورانس نایتینگل، متروپولیتن فلورانس نایتینگل، بیمارستان فلورانس بلبل اروپایی قرار دارد. همچنین در این پردیس، آزمایشگاه‌های آموزشی و تحقیقاتی علوم پایه مجهز و چندمنظوره داریم.

پردیس سلیم پاشا دانشگاه کادیر هاس: این پردیس در نوامبر ۱۹۹۸ تأسیس شد. پردیس سلیم پاشا به‌عنوان یک مرکز آموزش مداوم عمل می‌کند. کلاس‌های درس، سالن‌های کنفرانس، آزمایشگاه‌ها و امکانات ورزشی در پردیس سلیم پاشا وجود دارد.

آدرس دانشگاه کادیر هاس

دانشگاه Kadir Has، در منطقه Cibali در سواحل خلیج، در یک مکان مرکزی است. گزینه‌های اسکان در منطقه‌ای که پردیس این دانشگاه در آن قرار دارد بسیار متنوع است پردیس دانشگاه Kadir Has، واقع در منطقه Cibali در سواحل حالیچ، در منطقه فاتح استانبول، از هر نقطه استانبول به‌راحتی قابل‌دسترسی است. آدرس دقیق دانشگاه در قسمت زیر ذکر شده است.

آدرس دقیق دانشگاه به فارسی: استانبول،فاتیح، جیبالی ش: ۳۴۰۸۳،جاده کادیر حاس، جیبالی

جمع بندی

باتوجه‌به مطالبی که در این مقاله قرار داده شده است، شما می‌توانید تمام اطلاعات جامع و مهم درباره دانشگاه کادیر هاس ازجمله آزمون‌های ورودی، شرایط پذیرش، بورسیه‌ها و شهریه‌ها را در این مقاله مطالعه کنید. امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند که بهترین تصمیم را برای تحصیل در این دانشگاه  بگیرید. چنانچه سؤالی در مورد پذیرش این دانشگاه دارید، می‌توانید آن را با مشاورین ما در تیم بورس تاپ در میان بگذارید تا به سؤالات شما به طور کامل پاسخ داده شود.

سوالات متداول کاربران درمورد دانشگاه کادیر هاس

دانشگاه کادیر هاس یک دانشگاه خصوصی است که شهریه هر رشته جداگانه محاسبه می‌شود. به جدول شهریه دانشگاه در این صفحه رجوع کنید تا از میزان شهریه هر رشته آگاه شوید.

بله. خوشبختانه این دانشگاه مورد تأیید وزارت علوم ایران است.

این دانشگاه با سطح آموزش عالی بالا در رتبه ۴۰ دانشگاه‌های کشور ترکیه قرار دارد.

خیر. این دانشگاه به طور اختصاصی خوابگاهی ندارد اما در اطراف دانشگاه، خوابگاه‌های خصوصی و پردیس‌هایی با امکانات رفاهی بالا قرار دارد که در بخش خوابگاه در همین مقاله می‌توانید مطالعه کنید.

اگر می‌خواهید در این دانشگاه تحصیل کنید، برای اطلاع از شرایط  و تمامی مراحل؛ از اقدام تا اخذ پذیرش در این دانشگاه، با مشاوران بورس تاپ همراه شوید تا به کمک خدمات مشاوره ما بتوانید با اطمینان کامل برای این دانشگاه اقدام کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

۵/۵ – (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک در
اطلاع از
guest
۰ نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

ارتباط با مشاوران بورس تاپ

مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند

پیشنهاد می‌کنم مقالات زیر رو هم ببینید

لوگوی دانشگاه کادیر هاس
دانشگاه کادیر حاص
پذیرش باز است

نام دانشگاه به زبان انگلیسی:
Kadir Has University

نوع دانشگاه:
خصوصی

نحوه پذیرش:

شرط معدل دیپلم یا آزمون‌های بین‌المللی

برنامه تبادل دانشجویی:
آراسموس پلاس

رتبه در میان دانشگاه های ترکیه:
۴۰

زبان آموزشی:
ترکی – انگلیسی

مورد تایید ایران:
مورد تایید وزارت علوم

مورد تایید اروپا و آمریکا:
است

تعداد دانشکده:
۵

مقالات به‌روز شده

راحت ترین راه برای پیدا کردن دانشگاه
راحت ترین راه برای اپلای دانشگاه

تماس با ما

تمامی حقوق برای دپارتمان بورس تاپ محفوظ است

طراحی و توسعه: تیم طراحی بورس تاپ