بورس تاپ

دانشگاه تینازتپه

دانشگاه تینازتپه در شهر زیبای ازمیر واقع شده است و تنها دانشگاه تخصصی علوم پزشکی و بهداشتی آن منطقه به حساب می‌آید. این دانشگاه تازه تأسیس، برای دانشجویانی که می‌خواهند در یکی از رشته‌های پزشکی تحصیل کنند، حتماً گزینه مناسبی است. چرا که دانشگاه تینازتپه در حال پیشرفت و ارتقای خود است و طبیعتاً بیش از دانشگاه‌های جا افتاده به دانشجویان خود اهمیت می‌دهد و از آن‌ها حمایت می‌کند تا بالا رفتن سطح علمی دانشجویان، سطح علمی دانشگاه هم بالا رود. دانشگاه خصوصی تینازتپه، نیازی به آزمون ورودی ندارد و شما می‌توانید با فراگیری زبان ترکی، به راحتی در این دانشگاه پذیرش شوید. در ادامه به معرفی این دانشگاه می‌پردازیم.

لوگوی دانشگاه تینازتپه
نام دانشگاه

تینازتپه (Tinaztepe University)

نوع دانشگاه

دولتی

شهر

ازمیر

سال تاسیس

۲۰۱۸ میلادی

مورد تایید ایران:

مورد تایید نیست

مورد تایید اروپا و آمریکا

است

نحوه پذیرش

بدون آزمون یا با آزمون‌های ملی و بین‌المللی

رتبه در ترکیه

۱۹۸

برنامه تبادل دانشجویی

اراسموس

تعداد دانشکده

۳

زبان آموزشی

ترکی

مقاطع تحصیلی

کارشناسی - کارشناسی ارشد - دکتری

پذیرش باز است

آنچه در این مطلب خواهید خواند

تاریخچه دانشگاه تینازتپه ترکیه

دانشگاه تینازتپه یک دانشگاه خصوصی است که توسط بنیاد آموزشی بهداشتی و ورزشی “Ses” در سال ۲۰۱۸ در شهر توریستی ازمیر تأسیس شد. دانشگاه تینازتپه ازمیر با این مأموریت کار خود را آغاز کرد که یک مؤسسه آموزش عالی با محوریت آموزش کاربردی در تمامی شاخه‌های علوم به ویژه علوم بهداشتی باشد. تأکید دانشگاه بر ارائه برنامه‌های آموزشی، مطابق با استانداردهای ملی و جهانی است و با تحقیقات نوآورانه از فعالیت‌های کارآفرینی حمایت می‌کند.

با وجود اینکه دانشگاه تینازتپه اکثر رشته‌های پزشکی محبوب و پر متقاضی را ارائه می‌دهد اما مورد تأیید وزارت بهداشت ایران نیست. بنابراین اگر دانشجو پس از فارغ‌التحصیلی برای شروع فعالیت‌ شغلی خود در زمینه پزشکی قصد بازگشت به ایران را داشته باشد، باید دانشگاه مورد نظر خود را از لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در ترکیه  انتخاب کند تا با هیچ مانعی مواجعه نشود. البته لازم به ذکر است که Tinaztepe” مانند بسیای از دانشگاه‌های تاپ ترکیه در برنامه تبادل دانشجویی اراسموس و تبادل کارآموزی اراسموس پلاس مشارکت فعال دارد. اراسموس یکی از برنامه‌هایی است که فرصت‌های بورسیه برای دوره‌های کارآموزی تابستانی دانشجویان را فراهم می‌کند. در محدوده این برنامه، دانشجویان می‌توانند برای فرصت‌های کارآموزی در دانشگاه‌های خارج از کشور که دانشگاه تینازتپه با آنها قرارداد اراسموس منعقد کرده است، درخواست پذیرش دهند.

نکات بیشترنکته:
 
برنامه مینور یا رشته فرعی، برنامه‌ای است که در آن دانشجویان می‌توانند در کنار واحدهای درسی رشته اصلی خود، تعدادی واحد از رشته مرتبط بر رشته اصلی را دریافت کنند و پس از پاس کردن این واحدها یک گواهینامه هم دریافت کنند که برای استخدام، مزیت بزرگی محسوب می‌شود.

مزایای تحصیل در دانشگاه تینازتپه ازمیر

مزایای دانشگاه تینازتپه ازمیر

دانشگاه تینازتپه، همکاری‌هایی را با بیمارستان‌های گروه بهداشتی تینازتپه در برنامه دارد که از این طریق دانشجویان پس از فارغ‌التحصیلی فرصت استخدام در آن‌ها  را خواهند داشت، جایی که با پشتوانه مباحث نظری، دوره کارآموزی خود را تکمیل می‌کنند. همچنین دانشگاه خصوصی تینازتپه به منظور تشویق دانشجویان خود به کار بیشتر و پاداش دادن به دانشجویان موفق، بورسیه تحصیلی و برنامه کاهش شهریه اختصاص داده است.

مانند بسیای از دانشگاه‌های تاپ ترکیه، دانشگاه تینازتپه در برنامه تبادل دانشجویی اراسموس و تبادل کارآموزی اراسموس پلاس مشارکت فعال دارد. اراسموس یکی از برنامه‌هایی است که فرصت‌های بورسیه برای دوره‌های کارآموزی تابستانی دانشجویان را فراهم می‌کند. در محدوده این برنامه، دانشجویان می‌توانند برای فرصت‌های کارآموزی در دانشگاه‌های خارج از کشور که دانشگاه تینازتپه با آنها قرارداد اراسموس منعقد کرده است، درخواست پذیرش دهند. در همین راستا توافقات جامعی انجام شده است تا دانشجویان بتوانند در تابستان سال دوم و سوم، تحصیلات علمی-تحقیقاتی و در تابستان سال‌های چهارم و پنجم، تحقیقات بالینی مورد نظر خود را پیگیری کنند.

در ادامه فهرستی از مزایای تحصیل در دانشگاه تینازتپه را به شما رائه می‌دهیم؛

 • گروه سلامتی تینازتپه: دسترسی به بخش‌های بالینی با ۴ بیمارستان گروه بهداشتی تینازتپه.
 • آموزش عملی: پشتیبانی عملی در آموزش با ۱۱ آزمایشگاه در اولین ساختمان دانشکده.
 • پردیس دانشگاه: زندگی پردیسی که در یک منطقه سبز ۱۰۲ هکتاری که شما را جذب خود خواهد کرد.
 • موقعیت مرکزی: دسترسی آسان به بسیاری از نقاط مهم شهری.
 • فرصت‌های اجتماعی گسترده: امکانات انحصاری با سالن کنفرانس، کتابخانه، کافه تریا و فضاهای سرسرا.
 • فرصت شغلی: راهنمایی در رسیدن به هدف خود با آموزش با کیفیت و رویکردهای به روز با حمایت‌های مرکز اشتغال دانشگاه.
 • مراکز تحقیقاتی در ۴ حوزه:
 1. مرکز تحقیقات کاربردی و آموزش مداوم
 2. مرکز تحقیقات و کاربردی آموزش از راه دور
 3. مرکز تحقیقات و کاربرد سلامت
 4. مرکز تحقیقات و کاربرد توسعه شغلی

رتبه و رنکینگ دانشگاه تینازتپه

همانطور که در بخش معرفی دانشگاه تینازتپه توضیح دادیم، این دانشگاه در سال ۲۰۱۸ تأسیس شده است و تنها چهارسال از قدمت آن می‌گذرد. طبیعی است که در رنکینگ‌های دانشگاهی در ابتدای راه قرار دارد و زمان می‌برد تا تحقیقات و دستاوردهای آن به دنیای بیرون عرضه شود. پس با در نظر گرفتن این موضوع، می‌توان از کیفیت اموزشی آن اطمینان حاصل کرد. در اینجا با توجه به سایت رتبه‌دهی”www.webometrics.info”  جایگاه این دانشگاه را در سطح ملی و بین‌المللی مشخص کردیم؛

سطح رتبه دهیرتبه
رتبه  جهانی۱۵۶۴۳
رتبه  داخل ترکیه۱۹۸

شرایط پذیرش دانشگاه تینازتپه ازمیر

مراحل پذیرش دانشجویان بین‌المللی برای تحصیل در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه تینازتپه، توسط سنای دانشگاه بررسی و تأیید می‌شود.

 • معدل فارغ التحصیلی دبیرستان: حداقل ۸۰ از ۱۰۰ برای دانشکده پزشکی و حداقل ۶۰ از ۱۰۰ برای سایر برنامه‌ها. (برای متقاضیان حداقل معدل دیپلم ۱۲ تعیین شده است).
 • در صورت نداشتن دیپلم دبیرستان متقاضیان می‌توانند با ارائه مدرک دیپلم بین‌المللی مثل Abitur,Matura,Gre,Gce,… و یا نتایج آزمون‌های بین‌المللی SAT,ACT,…  پذیرش شوند.
 • داشتن مهارت‌های زبانی متناسب با برنامه‌های آموزشی مورد نظر:
 • دانشجویانی که برای برنامه‌های کارشناسی، سطح C1 یا بالاتر و برای برنامه‌های کاردانی، سطح B2 یا بالاتر را از آزمون‌های مهارت ترکی TÖMER، مؤسسه یونس امره و مراکز آزمون YÖS کسب کرده باشند و توسط شورای آموزش عالی ترکیه تأیید شده باشد، می‌توانند تحصیل خود را شروع کنند.
 • مهارت زبان ترکی دانشجویانی که در برنامه‌های ترکی ثبت نام کرده‌اند، توسط دانشگاه و در صورت لزوم با آزمون کتبی و یا شفاهی ارزیابی می‌شود..
 • دانشجویان دانشکده پزشکی موظفند مهارت زبان ترکی خود را حداکثر در پایان سال سوم به تأیید دانشگاه برسانند و تا زمانی که این شرط را نداشته باشند نمی‌توانند تا سال چهارم ادامه دهند.
 • گواهی مهارت ترکی برای کسانی که حداقل در سه سال گذشته تحصیلات متوسطه خود را در مؤسسات ترکی در ترکیه به پایان رسانده‌اند لازم نیست.
 • اگر دانشجویانی که در برنامه‌های ترکی ثبت نام کرده‌اند نتوانند سطح زبان ترکی خود را به سطح مورد نظر دانشگاه برسانند، پس از حداکثر دو سال، ثبت نام آنها حذف می‌شود.

نکات بیشتر  پیام مشاور:
همان‌طور که می‌دانید از شرایط پذیرش در دانشگاه دولتی، شرط معدل و قبولی در آزمون ورودی دانشگاه است. اگر شما خود را واجد شرایط اخذ پذیرش در این دانشگاه‌ها می‌دانید، حتماً دانشگاه کوچ را بررسی کرده و آن را در اولویت‌های خود قرار دهید.

پذیرش دانشگاه تینازتپه ترکیه

شرایط پذیرش کارشناسی ارشد در دانشگاه تینازتپه

در بالا با شرایط کلی پذیرش در دانشگاه تینازتپه آشنا شدید و در ادامه می‌پردازیم به شرایطی که برای پذیرش کارشناسی ارشد این دانشگاه احتیاج دارید؛

 • ترجمه ترکی مدرک کارشناسی و یا گواهی فارغ‌التحصیلی از برنامه‌های کارشناسی مرتبط.
 • ترجمه ریزنمرات کارشناسی.
 • کپی گذرنامه.
 • گواهی تسلط به زبان ترکی در سطح C1.
 • گواهی معادل لیسانس برای برنامه‌های کاربردی در گروه‌های دارای برنامه‌های عملی بالینی.

نکات بیشترنکته:
هیچ الزامی برای شرکت در آزمون ALES وجود ندارد و هیچ شرطی برای کسب نمره از آزمون GRE که به عنوان جایگزین (YOS) پذیرفته می‌شود، وجود ندارد. توجه داشته باشید که دانشگاه تینازتپه یک دانشگاه خصوصی تازه تأسیس است که هنوز برای مقطع دکتری برنامه‌ای ارئه نداده است.

مدارک ثبت نام دانشگاه تینازتپه

در این قسمت می‌پردازیم به ارائه مدارکی که موقع ثبت نام در دانشگاه تینازتپه به آن نیاز دارید؛

 • ارسال فرم درخواست
 • در صورت فارغ‌التحصیلی، ترجمه دیپلم دبیرستان، در غیر این صورت، مدرکی که نشان‌دهنده وضعیت تحصیلی شما باشد.
 • ریز نمرات اخذ شده در طول تحصیلات دبیرستان.
 • اصل یا کپی مدرکی که نتیجه آزمون‌های زبانی و بین‌المللی را نشان دهد.
 • فتوکپی صفحه گذرنامه حاوی اطلاعات شخصی
 • گواهی معادل مدرک دیپلم که توسط وزارت آموزش ملی یا سفارت ترکیه در ایران دریافت کرده باشند.
 • پر کردن فرم تعهدنامه دانشگاه

نکات بیشترنکته:
توجه داشته باشید که ممکن است از داوطلبان خواسته شود که اطلاعات و مدارک ارائه شده در طول درخواست را تأیید کنند یا دانشگاه ممکن است صحت این اطلاعات و مدارک را مجدداً بررسی کند. پذیرش داوطلبی که در اطلاعات و مدارک خود تخلفی داشته باشد، حتی در صورت قبولی در برنامه لغو می‌شود.

آزمون های لازم برای پذیرش در تینازتپه

این دانشگاه بدون آزمون و با مدرک دیپلم یا گواهی اشتغال به تحصیل در سال آخر دبیرستان پذیرش می‌کند.

 1. ارائه دیپلم دبیرستان و یا متقاضیان می‌توانند با ارائه مدرک دیپلم بین‌المللی مثل Abitur,Matura,Gre,Gce,… و یا نتایج آزمون‌های بین‌المللی SAT,ACT,…  پذیرش شوند.
 2. نتایج آزمون تومر برای برنامه‌های به زبان ترکی

بورسیه دانشگاه تینازتپه ازمیر

دانشگاه تینازتپه به منظور تشویق دانشجویان خود، در کنار تخففیاتی که برایشان در نظر گرفته است، بورسیه موفقیت تحصیلی ارائه می‌دهد. که در ادامه شرایط دریافت این بورسیه را شرح خواهیم داد.

انواع بورسیه دانشگاه تینازتپه

شرایط بورسیه دانشگاه تینازتپه

همانطور که گفتیم در این بخش به سراغ شرایط اخذ بورسیه موفقیت تحصیلی از دانشگاه تینازپته می‌رویم؛

 1. سهمیه دانشجویان بورسیه هر ساله توسط هیئت امنا تعیین و توسط شورای آموزش عالی اعلام می‌شود.
 2. بورسیه تحصیلی برای دانشجویان مقطع کارشناسی که با بورسیه تحصیلی در محدوده سهمیه دانشجویی برای پذیرش از خارج از کشور ثبت نام کرده‌اند، هزینه تحصیل به استثنای مدرسه تابستانی را پوشش می‌دهد. همچنین شامل هزینه خوابگاه نمی‌شود.
 3. مدت بهره‌مندی از بورسیه تحصیلی به اندازه دوره‌های عادی می‌باشد. این دوره‌ها عبارتند از؛ کاردانی ۲ سال؛ کارشناسی چهار ساله، ۴ سال و دوره کارشناسی شش ساله، ۶ سال.

نکات بیشترنکته:
بورسیه‌ها تا پایان دوره‌های تعیین شده قطع نمی‌شوند. مدت توقف ثبت نام دانشجویانی که در هر نیمسال تحصیلی با عذر موجه ثبت نامشان عقب می‌افتد،  به دوره بورسیه آن‌ها اضافه می‌شود.

شهریه دانشگاه تینازتپه

از جمله بخش‌های مهم اپلای تحصیلی، برآورد هزینه‌ها و شهریه‌ رشته‌های هر دانشگاه است. ما در اینجا لیست شهریه مهمترین رشته‌های دانشگاه تینازپته را در اختیارتان قرار می‌دهیم. همچنین اگر شهریه دانشگاه خیلی در انتخاب شما تأثیرگذار است و می‌خواهید گزینه‌های بیشتری برای انتخاب داشتید و ترجیحاً دانشگاه‌هایی را در لیست خود قرار دهید که تحصیل در آن‌ها مقرون به صرفه‌تر است، پیشنهاد می‌کنیم مقالات دانشگاه بغازیچی و دانشگاه آنکارا را همین الان مطالعه کنید. در ادامه می‌توانید جدول شهریه دانشگاه تینازپه را مشاهده کنید؛

پزشکی

پزشکی (Bachelor of Medicine)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۱۵۳٫۵۰۰ لیر در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۱۵۳٫۵۰۰ لیر در سال
دندان‌پزشکی

دندان‌پزشکی (Bachelor of Dentistry)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۱۵۳٫۵۰۰ لیر در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۱۵۳٫۵۰۰ لیر در سال
پرستاری

لیسانس پرستاری (Bachelor of nursing)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۹۸٫۶۰۰ لیر در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۹۸٫۶۰۰ لیر در سال
مامایی

لیسانس مامایی (Bachelor of Midwifery)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۹۸٫۶۰۰ لیر در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۹۸٫۶۰۰ لیر در سال
فیزیوتراپی

لیسانس فیزیوتراپی (Bachelors in Physiotherapy)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۹۸٫۶۰۰ لیر در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۹۸٫۶۰۰ لیر در سال
شنوایی سنجی

لیسانس شنوایی سنجی (Bachelor of Audiologists)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۹۸٫۶۰۰ لیر در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۹۸٫۶۰۰ لیر در سال
تغذیه و رژیم غذایی

لیسانس تغذیه و رژیم غذایی (Bachelor of Nutrition and diet)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۹۸٫۶۰۰ لیر در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۹۸٫۶۰۰ لیر در سال
گفتار و زبان درمانی

لیسانس گفتار و زبان درمانی (Bachelor of Speech and language therapy)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۸۰٫۰۰۰ لیر در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۸۰٫۰۰۰ لیر در سال

دانشکده های دانشگاه تینازتپه

دانشگاه تینازتپه در سال ۲۰۱۸ تأسیس شده است و در حال توسعه دانشکده‌ها و برنامه‌ها و پروژه‌های تحقیقاتی خود است اما در حال حاضر دارای سه دانشکده می‌باشد که در اینجا نام می‌بریم؛

 • دانشکده پزشکی
 • دانشکده دندانپزشکی
 • دانشکده علوم بهداشت

رشته های دانشگاه تینازتپه

دانشگاه تینازتپه در حال حاضر در دو مقطع کاردانی و کارشناسی برنامه‌های آموزشی ارائه می‌دهد که در اینجا به معرفی آن‌ها می‌پردازیم؛

رشته‌های کاردانی

 • سلامت دهان و دندان
 • خدمات اتاق عمل
 • بیهوشی
 • خدمات داروسازی
 • فیزیوتراپی
 • کمک‌های اولیه و اورژانسی
 • بینایی سنج
 • پروتز و ارتوپدی
 • دستیار کالبد شکافی
 • تغذیه و رژیم غذایی
 • پرستاری بیماری‌های جراحی
 • گفتار و زبان درمانی
 • مامایی
 • فیزیوتراپی و توانبخشی
 • مبانی پرستاری
 • پرستاری داخلی

رشته‌های کارشناسی

 • پزشکی
 • دندانپزشکی
 • پرستاری
 • مامایی
 • فیزیوتراپی
 • شنوایی سنجی
 • تغذیه و رژیم غذایی
 • گفتار و زبان درمانی

امکانات رفاهی دانشگاه تینازتپه ازمیر

از آنجایی که دانشگاه تینازتپه در کنار مباحث علمی در حال رشد و توسعه خدمات رفاهی خود نیز می‌باشد. دائماً در حال تغییر و بهبود است اما در زمان حاضر همه امکانات لازم برای دانشجویان خود را داراست که به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم؛

 • کتابخانه
 • مرکز بهداشتی
 • خوابگاه
 • امنیت
 • مرکز تکثیر و کپی
 • خودپرداز

خوابگاه دانشگاه تینازتپه

برای نیازهای اسکان دانشجویان بین‌المللی دانشگاه تینازتپه، اقامت در مهمانخانه ارائه می‌شود. این مهمانسرا به بیمارستان Tınaztepe Buca نزدیک است و در محله Buca Yıldız واقع شده است. در حال حاضر عملیات ساخت خوابگاه در پردیس دانشگاه ادامه دارد و قرار است در مدت زمان کوتاهی تکمیل شود. مهمانسراهای این دانشگاه در مجموع از ۵۴ آپارتمان تشکیل شده است، آپارتمان‌های ۱+۱، با امکانات کمد شخصی، تخت و میز کار در اتاق‌های ۱ نفره و ۲ نفره، یخچال، کتری، مایکرویو در قسمت‌های مشترک آپارتمان‌ها وجود دارد.

آدرس دانشگاه مارمارا

پردیس آموزشی دانشگاه تینازتپه ترکیه در یک محوطه پردیسی ۱۰۲هکتاری ساخته شده است. این پردیس در منطقه ازمیر بوجا، منطقه آیدوغدو واقع شده است. این پردیس بین اقامتگاه‌های ناحیه ۲ اویاک و مسجد نوساز مولانا در حال ساخت و تکمیل است. در تپه بوجا شاهین، ژاندارمری، آتش نشانی واقع خواهد شد. پردیس دانشگاه تینازتپه به ایستگاه و مرکز حمل و نقل ازمیر بسیار نزدیک است.

آدرس: ازمیر، بوجا۳۵۴۰۰، کوی ش.۴ محله آیدوغدو ۱۲۶۷٫

نکات بیشتر  پیام مشاور:
اگر شهر ازمیر مقصد تحصیلی شماست، به شما پیشنهاد می‌کنیم با سایر دانشگاه‌های این شهر آشنا شوید. ما در مقاله دانشگاه‌های ازمیر به معرفی تمامی آن‌ها پرداختیم که می‌توانید هر کدام را که مطلوبتان است، بررسی کنید.

جمع‌بندی

در این مقاله سعی کردیم کلیه اطلاعاتی که درباره دانشگاه تازه تأسیس تینازنتپه وجود دارد را به شما ارائه دهیم. با مطالعه این صفحه شما می‌توانید با نحوه پذیرش، میزان شهریه‌ها، بورسیه و چگونگی ثبت نام در این دانشگاه آشنا شوید. چنانچه سوألات بیشتری داشتید می‌توانید با مجموعه بورس تاپ در ارتباط باشید تا پاسخگوی سوألات شما عزیزان باشند.

سوالات متداول کاربران درباره دانشگاه تینازتپه

در همین صفحه به این موضوع پرداختیم. با رجوع به بخش شهریه‌های دانشگاه تینازتپه می‌توانید با شهریه رشته‌های مختلف این دانشگاه آشنا شوید.

خیر. دانشگاه تینازتپه یک دانشگاه جدیدالتأسیس است که فعلاً تأییدیه ایران را ندارد اما در برنامه تبادل دانشگجویی اراسموس و تبادل کارآموزی اراسموس پلاس مشارکت دارد که در بخش مزایا، آن‌ها را توضیح داده‌ایم.

توجه داشته باشید تنها چهار سال از عمر این دانشگاه می‌گذرد، به همین دلیل فعلاً در جایگاه ۱۹۸ دانشگاه‌های ترکیه قرار دارد.

در بخش معرفی رشته‌های دانشگاه تینازتپه آن‌ها را معرفی کردیم، برای نمونه می‌توانیم به ۵ رشته آن اشاره کنیم؛ پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری، مامایی، فیزیوتراپی

خوابگاه دانشگاه تینازتپه در دست احداث است و فعلاً دارای چندین مهمانسراست که توضیحات آن را در بخش خوابگاه ارائه داده‌ایم.

این دانشگاه در شهر ازمیر واقع شده است.

برای تحصیل در دانشگاه تینازتپه کافیست با مشاوران تیم ما در بورس تاپ تماس بگیرید تا سیر تا پیاز هر آنچه که شما باید بدانید و برای اپلای نیاز دارید را به شما توضیح دهند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

۵/۵ – (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک در
اطلاع از
guest
۰ نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

ارتباط با مشاوران بورس تاپ

مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند

پیشنهاد می‌کنم مقالات زیر رو هم ببینید

لوگوی دانشگاه تینازتپه
دانشگاه تینازتپه
پذیرش باز است

نام دانشگاه به زبان انگلیسی:
Tinaztepe University

نوع دانشگاه:
دولتی

نحوه پذیرش:

بدون آزمون یا آزمون‌های ملی و بین‌المللی  

برنامه تبادل دانشجویی:
اراسموس

رتبه در میان دانشگاه های ترکیه:
۱۹۸

زبان آموزشی:
ترکی

مورد تایید ایران:

مورد تایید نیست

مورد تایید اروپا و آمریکا:
است

تعداد دانشکده:
۳

مقالات به‌روز شده