بورس تاپ

دانشگاه اطلس

باتوجه‌به نزدیکی کشور ترکیه به ایران و شرایط تحصیل آسان در این کشور به این صورت که متقاضیان می‌توانند بدون آزمون ورودی پذیرش دانشگاه‌ها را دریافت کنند، این کشور برای آن دسته از دانشجویانی که تمایل به تحصیل و یا ادامه تحصیل دارند، گزینه بسیار مناسبی است. در همین راستا، دانشگاه اطلس یکی از دانشگاه‌های خصوصی در کشور ترکیه است که شرایط پذیرش بدون آزمون دارد و هرساله تعداد زیادی از دانشجویان را برای تحصیل و یا ادامه تحصیل به خود جذب می‌کند.

لازم به ذکر است که این دانشگاه شامل تعدادی از اعضای آموزش باتجربه است که می‌توانند ضمن هدایت دانشجویان و نظارت بر تحقیقات، نوآوری‌ها و سایر وظایف، یادگیری آکادمیک بالایی را ارائه دهند. این دانشگاه به اهمیت آموزش باکیفیت معتقد است؛ زیرا مهم‌ترین و رایج‌ترین عامل توسعه کشورهاست، به همین دلیل برنامه‌های تحصیلی بالایی را ارائه می‌دهد و به‌عنوان یکی از برترین دانشگاه‌های ترکیه محسوب می‌شود. چنانچه تمایل دارید در مورد این دانشگاه‌ها اطلاعات کامل کسب کنید در ادامه متن همراه ما باشید

نام دانشگاه

اطلس (Atlas University )

نوع دانشگاه

خصوصی

شهر

استانبول

سال تاسیس

۲۰۱۸ میلادی

مورد تایید ایران:

مورد تایید نیست

مورد تایید اروپا و آمریکا

است

نحوه پذیرش

شرط معدل دیپلم

رتبه در ترکیه

۱۵۰

برنامه تبادل دانشجویی

اراسموس - بولونیا

تعداد دانشکده

۵

زبان آموزشی

ترکی - انگلیسی

مقاطع تحصیلی

کارشناسی - کارشناسی ارشد - دکتری

پذیرش باز است

آنچه در این مطلب خواهید خواند

تاریخچه دانشگاه اطلس ترکیه

دانشگاه اطلس استانبول که توسط بنیاد آموزشی، فرهنگی و بهداشتی بالکان ترکیه تأسیس گردیده، فعالیت آموزشی خود را به‌عنوان یک دانشگاه خصوصی در سال ۲۰۱۸ با ۵ دانشکده،۱ انستیتوی تحصیلات تکمیلی،۱ مدرسه عالی حرفه‌ای و یک مدرسه عالی زبان‌های خارجی آغاز کرده است.  هم اکنون با ارائه ۲۲ رشته در مقطع کارشناسی،۱۲ رشته فنی حرفه‌ای و ۵ رشته در مقطع کارشناسی در استانبول قرار دارد که بر بخش‌های پزشکی متمرکز است.

همچنین بنیاد فرهنگ و سلامت آموزش بالکان ترکیه در سال ۲۰۱۸ این دانشگاه را در استانبول تأسیس کرد. این دانشگاه دارای یک بیمارستان دانشکده پزشکی در استانبول باغجیلار به نام بیمارستان پزشکی است که در سال تحصیلی ۲۰۲۰-۲۰۲۱ شروع به تدریس کرده است.

پردیس دانشگاه که “پردیس وادی” نامیده می شود، در منطقه حمیدیه استانبول واقع شده است که موقعیت بسیار مرکزی دارد. این پردیس که ۱۱۰۰۰۰ مترمربع وسعت دارد ۱۹ آزمایشگاه آموزشی و تحقیقاتی را در خود جای‌داده است. بیمارستان پزشکی همچنین به‌عنوان بیمارستان دانشکده پزشکی و دانشکده دندانپزشکی این دانشگاه عمل می‌کند.

مزایا دانشگاه اطلس استانبول

نحوه تبادل دانشجویی از دانشگاه اطلس استانبول

ازآنجایی‌که دانشگاه اطلس استانبول یکی از دانشگاه‌های مطرح و موفق ترکیه است دارای امکانات و مزیت‌های ویژه و ممتازی است که در ادامه متن برخی از ویژگی‌های شاخص این دانشگاه شرح داده شده است:

 • دارای زیرساخت ایمن و کارآمد است
 • تحقیقات علمی، اطلاعات و نوآوری‌ها را به خدمات واقعی و محصولات باکیفیت بالا منتقل می‌کند.
 • زندگی در این دانشگاه تنها به تحصیلات آکادمیک محدود نمی‌شود، بلکه به دانشجویان اجازه می‌دهد مهارت‌های شخصی خود را در محیطی سالم بهبود بخشند، جایی که می‌توانند در فعالیت‌های ورزشی، فرهنگی و اجتماعی شرکت کنند.
 • از تمام مطالعات تحقیقاتی پشتیبانی می‌کند.
 • آزمایشگاه‌های این دانشگاه با تمرکز بر انفورماتیک و هوش مصنوعی شامل جدیدترین رایانه‌ها، پرینترهای سه‌بعدی و تجهیزات نمونه‌سازی هستند که تجهیزات مختلف موردنیاز برای پروژه‌های خلاقانه، اختراعات مدرن، پروژه‌های راه‌اندازی و محصولات خلاقانه را ارائه می‌دهند.
 • این دانشگاه که باکیفیت خدمات بهداشتی خود متمایز است به‌عنوان یک مؤسسه بهداشتی موفق به خدمات خود ادامه می‌دهد. این بیمارستان دارای ساختمان مدرن مجهز به جدیدترین تجهیزات، ۱۸ اتاق عمل، سالن اجتماعات با ظرفیت ۲۵۰ نفر و ۱۰ کلاس درس است. که به دانشجویان پزشکی آموزش عملی می‌دهد.
 • دانشکده دندانپزشکی این دانشگاه شامل آزمایشگاه‌های دندانپزشکی، آزمایشگاه‌های شبیه‌سازی و کلینیک‌ها در ۲۰۰۰ مترمربع است. این بیمارستان با استفاده از مواد، دستگاه‌ها و روش‌های درمانی خوب، روش‌های درمانی عملکردی و زیبایی‌شناسی مدرن و پیشرفته را ارائه می‌دهد و خدمات بهداشتی با کیفیتی را ارائه می‌کند.

رتبه و رنکینگ دانشگاه اطلس

دقت داشته باشید که این دانشگاه توانسته‌ است در میان بهترین دانشگاه های دنیا قرار گیرد. همچنین این دانشگاه‌ها دارای ساختار آموزشی باکیفیت و سطح علمی بالا هستند که با ارائه رشته‌های پرطرف‌دار متقاضیان زیادی تمایل به تحصیل در این دانشگاه‌ را دارند. توجه داشته باشید که اکثر دانشگاه های ترکیه درمیان بهترین دانشگاه های دنیا قرار گرفته‌اند شرایط خوبی را برای تحصیل دانشجویان فراهم کرده‌اند در صورت تمایل به تحصیل در ترکیه می‌توانید با مراجعه به این صفحه با شرایط دانشگاه های ترکیه آشنا شوید. در ادامه رتبه و رنکینگ این دانشگاه در جدول زیر قرار گرفته است:

سطح رتبه دهی

رتبه

رتبه در جهان

۷۷۴۱

رتبه در ترکیه

۱۵۰

شرایط پذیرش دانشگاه اطلس استانبول

پذیرش دانشجویان در دانشگاه اطلس ترکیه

خوب است بدانید که دانشگاه اطلس ترکیه یک دانشگاه خصوصی است که برای دریافت پذیرش این دانشگاه نیاز به شرکت در هیچ آزمون ورودی نیست و تنها داشتن گواهی پایان دوره دبیرستان و مدرک زبان (ترکی برای برنامه‌هایی که زبان ارائه دروس در آنها به ترکی است و انگلیسی برای برنامه‌هایی که زبان ارائه دروس در آنها به انگلیسی است) برای ادامه تحصیل در این دانشگاه اقدام کنید.

نکات بیشترنکته:
متقاضیان در صورت نداشتن مدرک زبان می‌توانند در دوره یک‌ساله زبان که از جانب دانشگاه برگزار می‌شود شرکت کنند و در پایان حداقل نمره حدنصاب موردنظر دانشگاه را کسب نمایند.

مدارک ثبت نام دانشگاه اطلس

متقاضیان پس دریافت پذیرش این دانشگاه باید مدارکی که در سایت دانشگاه قرار دارد را آماده کنند و در زمان اعلام شده از جانب دانشگاه مدارک را در سایت دانشگاه بارگذاری کنند:

 • گواهینامه رسمی دبیرستان، ترجمه ترکی محضری آن
 • گواهی معادل دیپلم دبیرستان از وزارت آموزش ترکیه (MEB)
 • رونوشت گواهی شده (ترجمه ترکی یا انگلیسی)
 • عکس بیومتریک
 • فتوکپی پاسپورت/شناسنامه
 • نتیجه آزمون فعلی (SAT، ACT، ASL، ، AYÖS، ABİTUR، KONKUR، TQDK…)
 • برای متقاضیان برنامه‌های آموزش زبان‌های خارجی: سابقه نمرات برای یک آزمون صلاحیت زبان انگلیسی (آزمون معافیت تحصیلی دانشگاه اطلس، CAE B LEVEL، CPE C LEVEL، تافل ۷۵، آیلتس ۶،۵٫ دانشجویان با کسب این نمره‌ها از آزمون مقدماتی معاف هستند.)
 • گواهی مهارت ترکی B2: TÖMER
 • برای افراد دارای تابعیت مضاعف، سندی که نشان می‌دهد ملیت اصلی جمهوری ترکیه نیست.
 • کارت آبی (در صورت وجود) فتوکپی

نکات بیشترنکته:
دانشجویان می‌توانند از طریق سیستم درخواست آنلاین درخواست دهند یا مدارک را از طریق پست به دفتر بین‌المللی ارسال کنند.

آزمون های لازم برای پذیرش در اطلس

باتوجه‌به اینکه دانشگاه اطلس و یک دانشگاه خصوص است که شرایط پذیرش بدون آزمون را برای دانشجویان فراهم کرده است که تنها با ارائه مدرک دیپلم دبیرستان با حداقل معدل قابل‌قبول پذیرش این دانشگاه را دریافت کنند. همچنین دانشگاه ایستینیه نیز یکی از دانشگاه‌های برتر ترکیه است که شرایط آسانی برای پذیرش دانشجویان دارد که دانشجویان می‌توانند به راحتی پذیرش این دانشگاه را کسب کنند و از امکانات بسیار خوب دانشگاه ایستینیه استفاده کنند در صورت تمایل می‌توانید شرایط فوق‌العاده‌ای که دانشگاه ایستینه برای دانشجویان فراهم ساخته است را در این صفحه مطالعه کنید. همچنین با ارائه نتیجه آزمون های بین‌المللی (SAT، ACT، ASL، (IB)، AYÖS، ABİTUR، KONKUR، TQDK…) نیز می‌توانند برای پذیرش این دانشگاه اقدام کنند. علاوه بر این باید در آزمون زبان ترکی که در مؤسسه یونس امره و یا خود دانشگاه برگزار می‌شود نمره حدنصاب را به دست آورند.

بورسیه دانشگاه اطلس استانبول

تنوع بورسیه تحصیلی در دانشگاه اطلس استانبول

بحث گرفتن بورسیه و یا استفاده از تخفیف‌های شهریه‌ای همیشه برای بسیاری از علاقه‌مندان به تحصیل در ترکیه از اهمیت زیادی برخوردار است که جزء ویژگی‌های مثبت دانشگاه بشمار می‌رود. ازاین‌رو این دانشگاه هم برای کاهش هزینه تحصیل و کمک به دانشجویان بورسیه‌ها و تخفیف‌هایی را لحاظ کرده است که در زیر به برخی از این موارد اشاره می‌کنیم:

بورسیه موفقیت

این دانشگاه به آن دسته از دانشجویانش در مقاطع لیسانس و یا فوق‌دیپلم که در پایان سال بتواند موفقیت تحصیلی درخشانی از خود نشان دهند با تشخیص سنای دانشگاه بورسیه کاملی می‌دهد.

 • بورسیه موفقیت تحصیلی: در پایان هرسال تحصیلی، باتوجه‌به وضعیت تحصیل دانشجویان ثبت‌نام‌شده در مقاطع کاردانی و کارشناسی آن سال، بورسیه تحصیلی به دانشجویانی تعلق می‌گیرد که شرایط مربوطه را در چارچوب شرایط مشخص شده در بورسیه این دانشگاه داشته باشند.
 • تخفیف فارغ‌التحصیلی: به دانشجویانی که از هر برنامه‌ای از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شده‌اند و دوباره در برنامه‌های این دانشگاه قرار می‌گیرند، ۱۰ درصد بورسیه تعلق می‌گیرد.
 • تخفیف ویژه معلولین: این تخفیف مخصوص معلولین بوده و برای معلولیت ۴۰ الی ۶۰ درصد، ۱۵درصد بورسیه و برای معلولین بالای ۶۰درصد، ۲۰درصد بورسیه در شهریه اعمال می‌گردد.
 • تخفیف خانواده: دانشگاه اطلس ترکیه برای دانشجویانی که اعضای خانواده آنها نیز این دانشگاه را برای تحصیل انتخاب نماید ۵درصد تخفیف در نظر می‌گیرد.

نکات بیشترنکته:
این تخفیف حتی برای خانواده فارغ‌التحصیلان این دانشگاه داده می‌شود

شرایط بورسیه دانشگاه اطلس

دقت داشته باشید که دریافت بورسیه مانند دیگر امکانات دانشگاه دارای شرایط ویژه‌ای است. این دانشگاه برای ارائه بورسیه به دانشجویان خود شرایطی را فراهم کرده است که با استفاده از این بورسیه‌ها دانشجویان هزینه‌های تحصیل خود را به حداقل برسانند. از طرفی دانشگاه مدیپل استانبول نیز بورسیه های بسیار متنوع برای دانشجویان در نظر گرفته است که می‌توانید با استفاده از این بورسیه‌ها هزینه‌های تحصیل و زندگی خود را به به مقدار  قابل توجه‌ای کاهش دهید. به همین منظور به دانشجویانی که علاقه‌مند به تحصیل در ترکیه هستند پیشنهاد می‌شود شرایط ویژه این دانشگاه را نیز مطالعه کنند. شرایط دریافت بورسیه به شرح زیر است.

 • تحصیل یکی دیگر از اعضای خانواده دانشجویانی که هم اکنون در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.
 • کسب امتیازات بالا در نتایج آزمون های ورودی
 • معدل دیپلم بالا

شهریه دانشگاه اطلس

همان‌طور که گفته شد  به دلیل اینکه این دانشگاه یک دانشگاه خصوصی است هزینه تحصیل در این دانشگاه بالا است. به همین منظور این دانشگاه بورسیه‌هایی مختلفی برای دانشجویان در نظر گرفته است که متقاضیان علاقه‌مند به تحصیل در این دانشگاه بتوانند به تحصیل در این دانشگاه بپردازند. در جدول زیر لیست تعدادی از رشته‌های این دانشگاه همراه با شهریه هر رشته ذکر شده است.

پزشکی

پزشکی (Bachelor of medicine)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۱۳٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۲۰٫۰۰۰ دلار در سال
دندانپزشکی

دندانپزشکی(Bachelor of Dentistry)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۱۳٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۲۰٫۰۰۰ دلار در سال
مامایی

مامایی (Bachelor of Midwifery)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۲٫۷۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۷٫۵۰۰ دلار در سال
روانشناسی

روانشناسی (Bachelor of Psychology)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۲٫۷۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۷٫۵۰۰ دلار در سال
پرستاری

پرستاری (Bachelors in Physiotherapy and Rehabilitation)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۲٫۷۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۷٫۵۰۰ دلار در سال
فیزیوتراپی و توانبخشی

فیزیوتراپی و توانبخشی (Bachelor of Physiotherapy and Rehabilitation)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۲٫۷۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۷٫۵۰۰ دلار در سال
گفتار و زبان درمانی

لیسانس گفتار و زبان درمانی (Bachelor of Speech and Language Therapy)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۲٫۷۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۷٫۵۰۰ دلار در سال
تغذیه و رژیم غذایی

لیسانس تغذیه و رژیم غذایی (Bachelor of Nutrition and Dietetics)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۲٫۷۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۲٫۷۰۰ دلار در سال
مهندسی رایانه

لیسانس مهندسی رایانه (Bachelor of Computer Engineering)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۲٫۷۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۷٫۵۰۰ دلار در سال
آموزش زبان انگلیسی

لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی (Bachelor of English Language Teaching)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۳٫۱۵۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۷٫۵۰۰ دلار در سال
ترجمه و تفسیر

لیسانس ترجمه و تفسیر (Bachelor of Translation & Interpretation)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۳٫۱۵۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
 
۷٫۵۰۰ دلار در سال

دانشکده های دانشگاه اطلس

به‌طورکلی این دانشگاه  دارای ۵ دانشکده است که در تمام مقاطع تحصیلی از سراسر دنیا دانشجو می‌پذیرد در لیست زیر نام دانشکده های این دانشگاه قرار گرفته است.

 • مؤسسه تحصیلات تکمیلی
 • دانشکده دندانپزشکی (ترکی/انگلیسی)
 • دانشکده علوم‌انسانی و اجتماعی
 • دانشکده فنی و مهندسی و علوم طبیعی
 • دانشکده علوم بهداشت
 • دانشکده پزشکی (ترکی/انگلیسی)

رشته های دانشگاه اطلس

دانشگاه اطلس با ارائه بهترین و پرطرف‌دارترین رشته‌ها با استفاده از استاندارهای آموزشی باکیفیت تلاش کرده‌ است  در میان برترین دانشگاه های ترکیه قرار گیرد. همچنین یکی دیگر از دانشگاه‌های خوب ترکیه دانشگاه کادیر هاس است که دارای طیف گسترده‌ای از رشته های تاپ و پرطرف‌دار است که دانشجویان زیادی برای تحصیل این دانشگاه را انتخاب می‌کنند. چنانچه تمایل به تحصیل در ترکیه را دارید می‌توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد این دانشگاه به این صفحه مراجعه کنید.

در لیست زیر ۱۰ رشته پرطرف‌دار این دانشگاه شرح داده شده است:

 1. پزشکی
 2. دندانپزشکی
 3. پرستاری
 4. فیزیوتراپی و توان‌بخشی
 5. مامایی
 6. روان‌شناسی
 7. گفتار و زبان درمانی
 8. مهندسی رایانه
 9. زبان و ادبیات انگلیسی
 10. تغذیه و رژیم غذایی

خدمات رفاهی دانشگاه اطلس استانبول

خوب است بدانید که این دانشگاه امکانات فوق‌العاده‌ای به دانشجویان ارائه می‌دهد به طور مثال دارای پردیس‌هایی است که در فاصله کوتاهی از مراکزی مانند تقسیم، شیشلی، سارییر، بشیکتاش، لونت و ماسلاک قرار دارد. همچنین مجتمع ورزشی علی سامی ین استادیوم ترک تلکام، واقع در مجاورت وادی استانبول و بزرگراه TEM، با یک پردیس مدرن در مرکز استانبول که همه دانشکده‌ها در کنار هم هستند، زندگی دانشگاهی ممتازی را برای دانشجویان فراهم می‌کند.

نکته مهم این پردیس این است که تا ایستگاه مترو صنعت این دانشگاه ۲ کیلومتر و تا ایستگاه مترو بوس چاگلایان ۳ کیلومتر فاصله دارد که با ماشین از ایستگاه مترو Seyrantepe   ۵ دقیقه می توانید به آن برسید. سرویس ایاب‌وذهاب از نقاط ذکر شده به پردیس وجود دارد که در روزهایی که دانشگاه به‌صورت حضوری آموزش می‌دهد، هر نیم ساعت یک سرویس از بسیاری از نقاط مرکزی ارائه می‌شود.

پردیس وادی اطلس این دانشگاه با سینمای تابستانی، خیابان کافه‌ها، خیابان استانبول، سالن‌های ورزشی سرپوشیده و روباز، تراس‌های خصوصی و امکانات اجتماعی اطراف آن، تجربه‌ای منحصربه‌فرد از دانشگاه را فراهم می‌کند.

خوابگاه دانشگاه اطلس

خبر خوب این است که دانشگاه اطلس در حال حاضر خوابگاه اختصاصی ندارد؛ ولی در تلاش ساخت خوابگاه‌های بسیار مجهز و با امکانات عالی است. بااین‌وجود تا تکمیل پروژه بزرگ خوابگاهی خود و به جهت راحتی و رفاه دانشجویان، با چند خوابگاه بسیار مجهز طرف قرار داد است که امکانات بسیار خوبی را باقیمت‌های مناسب در اختیار دانشجویان قراردادهاست و دسترسی بسیار خوبی به پردیس این دانشگاه دارند. در لیست زیر برخی از این خوابگاه‌های طرف قرارداد ارائه شده است:

 • خوابگاه مردانه آکادمیا
 • خوابگاه دخترانه آکادمیا ویوا
 • خوابگاه دخترانه / پسرانه آکادمی رزیدنس میرا
 • خوابگاه دخترانه آلتین هالیچ

آدرس دانشگاه اطلس

این دانشگاه در یکی از پرجنب‌وجوش‌ترین مناطق شهر زیبای استانبول و در همسایگی مراکز تجاری، فرهنگی و ورزشی معروف این شهر واقع شده است. همچنین پردیس این دانشگاه دسترسی بسیار آسانی دارد و شما می‌توانید با وسایل حمل‌ونقل عمومی همانند: مترو، مترووبوس، اتوبوس، مینی‌بوس و کشتی به این دانشگاه رفت‌وآمد نمایید.

آدرس دقیق دانشگاه: استانبول، کاغیتحانه۳۴۴۰۳، جاده آنادولو ش:۴۰، حمیدیه

جمع بندی

باتوجه‌به توضیحاتی که در این مقاله داده‌ایم، شما می‌توانید تمام اطلاعات جامع و لازم راجع به دانشگاه اطلس ترکیه را یکجا مطالعه کنید. همچنین سعی کردیم تا شرایط پذیرش، ویژگی‌های شاخص و امکانات این دانشگاه را برایتان توضیح دهیم. امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا بهترین تصمیم را درمورد ادامه تحصیل در رشته موردنظرتان در این دانشگاه بگیرید. چنانچه اگر سؤالی درمورد پذیرش این دانشگاه دارید، آن  را با ما و بقیه در میان بگذارید. قطعاً در کم‌تر از ۲۴ ساعت همکاران ما در تیم بورس تاپ، به سؤالات شما پاسخ خواهند داد.

سؤالات متداول در مورد دانشگاه اطلس

هزینه شهریه هر رشته در این دانشگاه متفاوت است. برای سهولت بیشتر، ما لیست کامل شهریه‌های هر رشته را در جدول شهریه قرار دادیم. می‌توانید با توجه به رشته مورد نظر از هزینه‌های آن اطلاع پیدا کنید.

خیر، اما در برنامه‌های تبادل دانشجویی اراسموس و بولونیا که مورد تأیید اروپا و آمریکاست، عضویت دارد.

دانشگاه اطلس در بین دانشگاه‌های ترکیه، در رتبه ۱۵۵ قرار گرفته است.

در حال حاضر خیر، اما برای رفاه حال دانشجویان با چند خوابگاه دانشجویی در اطراف دانشگاه طرف قرارداد است. شما در بخش خوابگاه دانشگاه اطلس در همین صفحه می­توانید توضیحات این خوابگاه‌ها را مشاهده کنید.

بورس تاپ در تلاش است تا با ارائه بهترین خدمات مشاوره، شما را در تمامی مراحل پذیرش، بورسیه، انتخاب رشته و سایر موارد لازم برای اخذ پذیرش از این دانشگاه، راهنمایی کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

۵/۵ – (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک در
اطلاع از
guest
۰ نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

ارتباط با مشاوران بورس تاپ

مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند

پیشنهاد می‌کنم مقالات زیر رو هم ببینید

دانشگاه اطلس
پذیرش باز است

نام دانشگاه به زبان انگلیسی:
Atlas University

نوع دانشگاه:
خصوصی

نحوه پذیرش:

شرط معدل دیپلم

برنامه تبادل دانشجویی:
اراسموس – بولونیا

رتبه در میان دانشگاه های ترکیه:
۱۵۰

زبان آموزشی:
ترکی – انگلیسی

مورد تایید ایران:
مورد تایید نیست

مورد تایید اروپا و آمریکا:
است

تعداد دانشکده:
۵

مقالات به‌روز شده