بورس تاپ

دانشگاه آجی بادام

دانشگاه آجی بادام در شهر زیبای استانبول قرار دارد. این دانشگاه یکی از دانشگاه‌های معروف و برتر ترکیه است که رشته‌های متنوع و پرطرف‌داری همچون پزشکی، دندانپزشکی و رشته‌های فنی را ارائه می‌دهد. از طرفی از نظر امکانات رفاهی و خدمات آموزشی و علمی در بالاترین سطح قرار دارد. علاوه بر تمام ویژگی‌های مثبت از شهریه مناسبی نیز برخوردار است. همچنین ازآنجایی‌که کشور ترکیه از جمله کشورهایی دانشگاه‌هایی فوق‌العاده که شرایط پذیرش آسانی نیز دارند هرساله دانشجویان زیادی برای دریافت پذیرش این دانشگاه اقدام می‌کنند. برای اینکه با این دانشگاه، ویژگی‌ها، شرایط پذیرش، بورسیه‌های تحصیلی و امکانات یا خدمات رفاهی آن کاملاً آشنا شوید، در ادامه این مقاله همراه ما باشید.
لوگو دانشگاه آجی بادام
نام دانشگاه

آجی بادام (Acibadem University)

نوع دانشگاه

خصوصی

شهر

استانبول

سال تاسیس

۲۰۰۷ میلادی

مورد تایید ایران:

مورد تایید وزارت بهداشت

مورد تایید اروپا و آمریکا

است

نحوه پذیرش

شرط معدل

رتبه در ترکیه

۸۱

برنامه تبادل دانشجویی

آراسموس

تعداد دانشکده

۵

زبان آموزشی

ترکی - انگلیسی

مقاطع تحصیلی

کارشناسی - کارشناسی ارشد - دکتری

پذیرش باز است

آنچه در این مطلب خواهید خواند

تاریخچه دانشگاه آجی بادام ترکیه

دانشگاه آجی بادام استانبول یک دانشگاه موضوعی در زمینه علوم بهداشتی است که در سال ۲۰۰۷ توسط بنیاد بهداشت و آموزش Acıbadem تأسیس شد. این دانشگاه با کادر علمی قوی و زیرساخت‌های فناوری پیشرفته، متخصصان بهداشتی مجهزی را آموزش می‌دهد که آماده توسعه مستمر هستند.

این دانشگاه با امکاناتی همچون مرکز آموزشی شبیه‌سازی بالینی و آندوسکوپی، رباتیک پیشرفته، CASE واقع در دانشگاه، با تمام بخش‌ها و زیرساخت‌های فناوری یکی از جامع‌ترین مراکز آموزش پزشکی در جهان است. این مرکز “گواهی مرکز تعالی” را دارد که توسط آکادمی CAE ارائه شده است که تنها دو مرکز آموزشی پزشکی در جهان دارند. همچنین این مرکز توسط شبکه معتبر مهارت‌های بالینی اروپا (NASCE) و انجمن شبیه‌سازی در مراقبت‌های بهداشتی (SSH) تأیید شده است که آموزش‌های قبل و بعد از فارغ‌التحصیلی را ارائه می‌دهد و امکان تحصیل دانشجویان را در کشورهای اروپایی فراهم ساخته است.

از طرفی دانشگاه Acıbadem; دارای ۵ دانشکده، ۲ مدرسه فنی حرفه‌ای، ۳ مؤسسه و مرکز تحقیقاتی که در آن پروژه‌ها در زمینه‌های مختلف انجام می‌شود، است.

مزیت تحصیل در مزایا دانشگاه آجی بادام استانبول

مزایای دانشگاه آجی بادام استانبول

خوب است بدانید که دانشگاه آجی بادام دارای سطح علمی و آموزشی قوی است. همچنین در کنار آن از مزایا و ویژگی‌های بسیار خوبی نیز برخوردار است که در ادامه متن تعدادی از مزیت‌های ممتاز این دانشگاه را شرح داده‌ایم:

 • دانشگاه موضوعی در رشته علوم بهداشتی
 • برنامه‌های آموزشی پویا و معاصر
 • کادر علمی قوی و باتجربه
 • دانشگاه پژوهش‌محور
 • آزمایشگاه‌های تحقیقاتی مرکزی که دانشگاهیان و دانشجویان فارغ‌التحصیل را قادر به همکاری پژوهشی و آکادمی و صنعت می‌کند
 • مرکز تحقیقات و کاربرد حیوانات تجربی (ACU-DEHAM)
 • مرکز کنفرانس؛ ظرفیت ۷۵۰ تماشاگر، فضای سرسرا و سالن جلسات موازی
 • باشگاه‌های دانشجویی
  ایستگاه مترو در فاصله چند قدمی
 • شبیه‌سازی پیشرفته در آموزش سلامت مرکز آموزش شبیه‌سازی بالینی و آندوسکوپی – رباتیک پیشرفته – CASE
 • ساختار معماری که جلب‌توجه می‌کند و تفاوت ایجاد می‌کند
 • دارای گواهینامه GOLD LEED (رهبری در طراحی انرژی و محیطی) با رویکرد محیط زیستی خود
 • ارائه برنامه تبادل دانشجویی اراسموس
 • فضاهای آموزشی و تفریحی راحت برای دانشجویان
 • محیط کاری برای استفاده مؤثر اعضای هیئت‌علمی طراحی شده است
 • همکاری نزدیک با گروه مراقبت‌های بهداشتی Acıbadem (ASG)
 • نماینده انتقال‌دهنده تجربه، کیفیت خدمات و قابلیت اطمینان ASG به آموزش عالی
 • بیمارستان آجی‌بادم آتاکنت به‌عنوان بیمارستان آموزشی دانشگاه خدمت می‌کند
 • فرصت کار به‌عنوان کارآموز و پاره‌وقت در ASG در دوران دانشجویی
 • فرصت استخدام در ASG پس از فارغ‌التحصیلی
 • فرصت استخدام در گروه درمان و بهداشت آجی بادام (ASG)پس از فارغ‌التحصیلی

برنامه های تبادل دانشجویی دانشگاه آجی بادام

رتبه و رنکینگ دانشگاه آجی بادام

دانشگاه اجی بادام ترکیه که یکی از دانشگاه‌های حال حاضر استانبول است توانسته در میان برترین دانشگاه‌های دنیا و ترکیه رتبه خوبی را کسب کند. از طرفی دیگر دانشگاه‌ های خصوصی ترکیه نیز دارای رتبه‌ها بسیار خوب در سطح جهانی هستند که شرایط تحصیل بسیار خوبی برای دانشجویان بین‌المللی فراهم می‌کنند. چنانچه قصد تحصیل در ترکیه را دارید با مراجعه به این صفحه با دیگر دانشگاه‌های خصوصی ترکیه آشنا شوید. در جدول زیر رتبه و رنکینگ دانشگاه را بر اساس رتبه‌بندی سایت‌های مختلف مشاهده می‌کنید.

سطح رتبه دهیرتبه
رتبه  جهانی۲۸۵۱
رتبه  داخل ترکیه۸۱

شرایط پذیرش دانشگاه آجی بادام استانبول

ازآنجایی‌که دانشگاه آجی بادام یک دانشگاه خصوصی است، شرایط پذیرش بدون آزمون را دارد و متقاضیان می‌توانند با ارائه مدرک دیپلم با معدل مورد تأیید دانشگاه برای پذیرش دانشگاه اقدام کنند. همچنین دانشجویانی که معدل دیپلم آنها مورد تأیید دانشگاه نیست میتوانند با ارائه نتیجه یکی از آزمون‌های بین‌المللی پذیرش دانشگاه را دریافت کنند. باید بدانید که دانشجویان باید دارای مدرک زبان ترکی برای رشته‌هایی که ترکی تدریس می‌شود و یا مدرک انگلیسی برای رشته‌هایی که به انگلیسی تدریس می‌شوند باشند.

مدارک ثبت ‌نام دانشگاه آجی بادام

به‌طورکلی متقاضیانی که تمایل دارند در دانشگاه آجی بادام تحصیل کنند، باید در تاریخ‌های اعلام شده در وب‌سایت رسمی دانشگاه، مدارک خود را بارگذاری کنند. در ادامه متن لیست مدارک موردنیاز برای ثبت‌نام این دانشگاه قرار داده شده است:

 • کپی پاسپورت یا شناسنامه ملی
 • یک عکس بیومتریک
 • ارائه دیپلم دبیرستان (در صورت وجود)
 • ریز نمرات دبیرستان (شامل تمام سال‌ها و نمرات)
 • نتایج امتحان (مانند SAT – در صورت وجود)
 • آزمون مهارت زبان انگلیسی (در صورت وجود)
 • آزمون مهارت زبان ترکی برای برنامه‌های ترکی.
 • انگیزه نامه
 • توصیه‌نامه (برای برنامه پزشکی دو نامه مرجع از معلمان ریاضی، زیست‌شناسی یا شیمی، برای دیگران یک نامه مرجع از معلم موضوع مرتبط.)

نکات بیشترنکته:
با توجه‌ به نوع برنامه، ممکن است اسناد اضافی درخواست شود.

پذیرش دانشجویان در دانشگاه آجی بادام

آزمون های لازم برای پذیرش در آجی بادام

باتوجه‌به اینکه این دانشگاه یک دانشگاه خصوصی است شرایط پذیرش بدون آزمون و تنها از طریق شرط معدل دیپلم را دارد. اما جالب است بدانید که دانشجویان که مدرک دیپلم با معدل معتبر را ندارند میتوانند از طریق یکی از آزمون بین‌المللی مورد تأیید دانشگاه که حداقل نمره حدنصاب را کسب کرده باشند پذیرش دانشگاه آجی بادام را دریافت کنند.

دقت داشته باشید که دانشجویان باید دارای مدرک زبان ترکی برای رشته‌هایی که به زبان ترکی تدریس مشوند و یا دارای مدرک زبان انگلیسی برای رشته‌هایی که به زبان انگلیسی تدریس می‌شوند باشند. در غیر این صورت باید در کلاس‌های مقدماتی که دانشگاه برگزار می‌کند شرکت کنند و نمره حدنصاب را به دست اورند. در جدول زیر آزمون های مورد تأیید دانشگاه همراه با حداقل نمره قبولی آنها جمع‌آوری‌شده است.

مدرک آزمون موردنیازمدرسه پزشکیبرنامه‌های انگلیسیبرنامه‌های ترکیه
دیپلم ملی دبیرستان۹۰/۱۰۰۶۰/۱۰۰۶۰/۱۰۰
SAT I1400)حداقل نمره ریاضی ۷۰۰)۱۱۰۰۸۳۰
GCE A LEVEL3 سطح A از ۳ درس مرتبط (شیمی، زیست‌شناسی، فیزیک، ریاضی) با حداقل نمرات A2 سطح A از حداقل ۱ موضوع مرتبط با برنامه موردعلاقه با حداقل نمرات C2 سطح A از حداقل ۱ موضوع مرتبط با برنامه موردعلاقه با حداقل نمرات D
عمل کنید۳۰/۳۶۲۲ از ۳۶۲۰ از ۳۶
لیسانس بین‌المللی (IB)35/4528 از ۴۵۲۸ از ۴۵
لیسانس فرانسه۱۷/۲۰۱۲ از ۲۰۱۲ از ۲۰
ABITUR1.8/43.3 از ۴۳٫۵ از ۴
MATURA1.8/53.3 از ۵۳ از ۵

YÖS

(دانشگاه مارمارا، آنکارا و استانبول)

۹۰۶۰۶۰

از طرفی قوانین و شرایط ارائه مدرک زبان ترکی و انگلیسی برای دانشجویان به شرح زیر است:

قوانین و شرایط ارائه مدرک زبان انگلیسی

دانشجویان برای شروع برنامه‌های کارشناسی انگلیسی باید مهارت زبان انگلیسی خود را تأیید کنند که شامل موارد زیر است:

 • متقاضیان ملزم به ارائه گواهینامه معتبر مهارت زبان انگلیسی در زمان درخواست هستند. متقاضیانی که مدرک زبان معتبر ارائه می‌کنند می‌توانند بدون شرکت در آزمون مهارت زبان انگلیسی دانشگاه تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی آغاز کنند.
 • دانشجویانی که نمی‌توانند گواهی ارائه کنند، ملزم به شرکت در آزمون ACEPT (آزمون مهارت زبان انگلیسی دانشگاه آجی بادام) هستند و باید حداقل نمره قبولی تعیین شده توسط مجلس سنا را کسب کنند.
 • دانشجویانی که نمی‌توانند شرایط مهارت را برآورده کنند، ملزم به شرکت در برنامه مقدماتی انگلیسی هستند.
 • دانشجویانی که در یک مدرسه متوسطه در کشوری که انگلیسی به‌عنوان زبان مادری در آن صحبت می‌شود حداقل برای سه سال گذشته تحصیل می‌کنند و تحصیلات متوسطه را در این مؤسسات تکمیل می‌کنند از برنامه مقدماتی انگلیسی معاف هستند.
 • دانشجویانی که در دوره‌های کاردانی و کارشناسی ترکی ثبت‌نام می‌کنند، ملزم به شرکت در APPT (تست مهارت زبان انگلیسی) هستند. باتوجه‌به نتیجه ممکن است به طور جزئی یا کامل از دوره‌های انگلیسی معاف شوند. دانشجویانی که در آزمون شرکت نمی‌کنند یا نتیجه آزمون بین‌المللی معادل را ارائه نمی‌دهند باید در این دوره‌ها شرکت کنند.

امتحانات و حداقل نمرات پذیرفته شده توسط ACU

آزمونبرنامه انگلیسیبرنامه‌های ترکیاعتبار
YDS / e-YDS *85605 years
 (PTE)67552 years
TOEFL-IBT**80 (Test) / 20 TWE722 years
CAECC3 years

نکات بیشترنکته:
دانشجویانی که نمره ۸۵ و بالاتر از YDS و یا e-YDS دارند باید در امتحانات گفتاری و نوشتاری APPT/ACEPT شرکت کنند و حداقل ۷۰ را کسب کنند تا از برنامه آمادگی زبان انگلیسی معاف شوند.

قوانین و شرایط ارائه مدرک زبان ترکی

دانشجویانی که برای برنامه‌های تحصیلی ترکی متوسط ​​درخواست می‌کنند، باید قبل از ثبت‌نام، مهارت ترکی خود را ثابت کنند به این صورت که:

 • برای مدارک لیسانس، دانشجویانی که حداقل نمره سطح C1 را کسب کرده‌اند و برای مدارک کاردانی که حداقل B2 را در آزمون های مهارت ترکی که توسط TÖMER، مؤسسه یونس امره یا هر مرکز امتحان دیگری معتبر شده توسط شورای آموزش عالی برگزار می‌شود، کسب کرده‌اند، می‌توانند برنامه‌های مدرک خود را شروع کنند.
 • مهارت ترکی دانشجویانی که در برنامه‌های ترکی یا انگلیسی ثبت‌نام کرده‌اند ممکن است در صورت لزوم توسط دانشگاه آجی بادام در امتحانات کتبی و / یا شفاهی ارزیابی شود.
 • دانشجویان دانشکده پزشکی موظف‌اند در پایان سال سوم مهارت زبان ترکی خود را تأیید کنند. دانشجویانی که نتوانند مهارت ترکی خود را ثابت کنند اجازه ادامه تحصیل بالینی سال چهارم خود را نخواهند داشت.
 • شرط مهارت زبان ترکی برای آن دسته از دانشجویانی که تحصیلات متوسطه خود را در دبیرستان متوسط ​​ترکی در ترکیه تحصیل‌کرده و به پایان رسانده‌اند، قابل‌اجرا نیست.
 • دانشجویانی که در برنامه‌های ترکی ثبت‌نام می‌کنند باید در مدت دو سال سطح مهارت ترکی خود را ثابت کنند، در غیر این صورت از ثبت‌نام خارج می‌شوند.

نکات بیشترنکته:
نتایج تافل IBT فقط از دانشگاه‌های دولتی پذیرفته می‌شود. نتایج تافل IBT سازمانی قابل‌قبول نیست.

آزمون های مورد نیاز برای ثبت نام در آجی بادام

بورسیه دانشگاه آجی بادام استانبول

همان‌طور که پیش‌ازاین اشاره کردیم باتوجه‌به اینکه این دانشگاه یک دانشگاه خصوصی است درنتیجه هزینه تحصیل در آن بالاتر از دانشگاه‌های دولتی است. همچنین دانشگاه ایستینیه که یکی از دانشگاه عالی ترکیه است که شرایط عالی برای دریافت بورسیه دارد از این رو  شرایط تحصیل را برای دانشجویان بسیار آسان می‌کند در این صفحه می‌توانید اطلاعات کامل‌تری در مورد این دانشگاه مطرح به دست اورید. دانشگاه آجی بادام نیز  برای کاهش هزینه‌های دانشجویانی که برای مقاطع کاردانی و برنامه‌های کارشناسی اقدام می‌کنند بورسیه‌های تحصیلی متنوعی ارائه می‌دهد.

شرایط بورسیه دانشگاه آجی بادام

باید بدانید درصورتی‌که تمایل دارید از بورسیه‌های این دانشگاه استفاده کنید باید شرایطی که دانشگاه در نظر گرفته است را دارا باشید. به همین منظور کمیته بورس تحصیلی ACU بر اساس تمام مدارک آکادمیک، نمرات امتحانات بین‌المللی، توصیه‌ها، نتایج مصاحبه و اسناد فوق ‌برنامه که عملکرد برجسته دانشجویان را نشان می‌دهد، بورسیه تحصیلی اعطا می‌کند؛ بنابراین، هیچ نمره آزمون یا میانگین خاصی وجود ندارد که به طور خودکار بورسیه تحصیلی اعطا کند.

شهریه دانشگاه آجی بادام

خوشبختانه دانشگاه آجی بادام یکی از دانشگاه‌هایی است که دارای انواع رشته‌های تاپ و پرطرف‌دار را برای دانشجویان است. از طرفی باتوجه‌به اینکه یک دانشگاه خصوصی است، هزینه تحصیل در آن نسبت به دانشگاه‌های دولتی هم سطح خود بالاتر است. گرچه به‌طورکلی دانشگاه خصوصی آجی بادام بورسیه‌هایی را برای دانشجویان خود جهت کاهش هزینه آن‌ها و رفاه بیشتر، در نظر گرفته است. لیست شهریه تعدادی از رشته‌های پرطرف‌دار این دانشگاه در جدول زیر قرار داده شده است:

پزشکی

پزشکی (Bachelor of Medicine)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۲۷٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
۲۷٫۰۰۰ دلار در سال
داروسازی

داروسازی (Bachelor of Pharmacy)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۱۵٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
۱۵٫۰۰۰ دلار در سال
مهندسی پزشکی

لیسانس مهندسی پزشکی (Bachelor of Biomedical Engineering)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۱۲٫۵۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
۱۲٫۵۰۰ دلار در سال
مهندسی رایانه

لیسانس مهندسی رایانه (Bachelor of Computer Engineering)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۱۲٫۵۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
۱۲٫۵۰۰ دلار در سال
زیست شناسی مولکولی و ژنتیک

لیسانس زیست شناسی مولکولی و ژنتیک (Bachelors in Physiotherapy and Rehabilitation)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۱۲٫۵۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
۱۲٫۵۰۰ دلار در سال
روانشناسی

لیسانس روانشناسی (Bachelor of Psychology)

انگلیسی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۸٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
۸٫۰۰۰ دلار در سال
جامعه شناسی (ترکی)

لیسانس جامعه شناسی (Bachelor of Sociology)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۸٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
۸٫۰۰۰ دلار در سال
فیزیوتراپی و توانبخشی (ترکی)

لیسانس فیزیوتراپی و توانبخشی (Bachelor of Physiotherapy and Rehabilitation)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۶٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
۶٫۰۰۰ دلار در سال
پرستاری (ترکی)

لیسانس پرستاری (Bachelor of Nursing)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۷٫۰۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
۷٫۰۰۰ دلار در سال
رادیوتراپی (ترکی)

لیسانس رادیوتراپی (Bachelor of Radiotherapy)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۳٫۵۰۰ در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
۳٫۵۰۰ دلار در سال
بینایی شناسی (ترکی)

لیسانس بینایی شناسی (Bachelor of Opticianry)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۳٫۵۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
۳٫۵۰۰ دلار در سال
مدیریت بهداشت و درمان (ترکی)

لیسانس مدیریت بهداشت و درمان(Bachelor of Healthcare Management)

ترکی زبان آموزشی
تمام وقت سیستم تحصیلی
۳٫۵۰۰ دلار در سال شهریه همراه با بورس برای متقاضیان بورس تاپ
۳٫۵۰۰ دلار در سال

دانشکده های دانشگاه آجی بادام

دانشگاه خصوصی  آجی بادام به‌طورکلی دارای ۵ دانشکده است که در تمام مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری از سراسر دنیا دانشجو می‌پذیرد. در ادامه متن لیست دانشکده‌های این دانشگاه نوشته شده است:

 1. پزشکی
 2. داروسازی
 3. علوم بهداشتی
 4. علوم‌انسانی و اجتماعی
 5. فنی و مهندسی و علوم طبیعی

رشته های دانشگاه آجی بادام

یکی از نقاط قوت دانشگاه خصوصی آجی بادام ارائه طیف گسترده‌ای از رشته‌های متنوع و پرطرف‌دار است که این موضوع سبب شده سالانه دانشجویان زیادی تمایل به تحصیل در این دانشگاه را داشته باشد. همچنین دانشگاه آجی بادام دارای رشته‌های متنوعی در تمام مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری است. در ادامه متن برخی از رشته‌های پرطرف‌دار آجی بادام ذکر شده است:

 • پزشکی
 • داروسازی
 • فیزیوتراپی و توان‌بخشی
 • پرستاری
 • تغذیه و رژیم غذایی
 • شنوایی‌سنجی
 • بینایی شناسی
 • پروتزهای ارتوپدی و ارتز
 • مهندسی کامپیوتر
 • رادیوتراپی

دانشگاه آجی بادام چه رشته هایی دارد

امکانات رفاهی دانشگاه آجی بادام استانبول

به‌طورکلی این دانشگاه از امکانات سطح بالا مانند خوابگاه‌های دخترانه و پسرانه برخوردار است که برای رفاه حال دانشجویان توسط دانشگاه تهیه شده است. دقت کنید که دانشجویان می‌توانند به‌صورت تمام‌وقت  از این امکانات استفاده کنند. لیست برخی از امکانات این دانشگاه به شرح زیر است:

 • مرکز کنفرانس؛ ظرفیت ۷۵۰ تماشاگر، فضای سرسرا و سالن جلسات موازی
 • مرکز تناسب‌اندام
 • پیست دویدن
 • استودیوی درس گروهی
 • استودیوی اسپینینگ
 • زمین اسکواش
 • پیلاتس
 • سالن بدنسازی چندمنظوره (بسکتبال / والیبال) و استخر شنای نیمه المپیک با استاندارد بین‌المللی
 • مهمان‌سرای دانشجویی که آسایش و راحتی خانه را به دانشجویان ارائه می‌دهد
 • باشگاه‌های دانشجویی

خوابگاه دانشگاه آجی بادام

خبر خوب برای دانشجویان بین‌المللی که متقاضی تحصیل در این دانشگاه هستند وجود  خوابگاه‌های دخترانه و پسرانه Kerem Aydınlar است. دقت داشته باشید که این خوابگاه‌ها با ایده ایجاد فضای زندگی دلپذیر برای دانشجویان دانشگاه Acıbadem طراحی شده است . خوابگاه دخترانه Kerem Aydınlar درست در کنار دانشگاه قرار دارد و سه دقیقه پیاده تا پردیس فاصله دارد و خوابگاه پسرانه که در محوطه دانشگاه واقع شده است. خوابگاه‌های دانشجویی برای رفع نیازهای اسکان و اجتماعی دانشجویان با تجهیزاتی که آسایش و ایمنی را در اولویت قرار می‌دهند طراحی شده‌اند.

ازآنجایی‌که دانشگاه Acıbadem میزبان دانشجویان بسیاری از خارج و داخل کشور است. خوابگاه‌های خصوصی زیادی برای پسران و دختران در اطراف پردیس‌های دانشگاه وجود دارد که در میان این خوابگاه‌های خصوصی، خوابگاه‌های دانشجویی و آپارتمان‌های دانشجویی بسیار مناسب با معیارها و بودجه دانشجویان وجود دارد.

آدرس دانشگاه آجی بادام

پردیس دانشگاه آجی بادام با موقعیت مرکزی آن در سمت آناتولی استانبول و یک منطقه سرپوشیده به وسعت ۱۰۰۰۰۰ مترمربع، زندگی پردیس خود را در شهر به دانشجویان ارائه می‌دهد. پردیس دانشگاه دارای تمامی امکانات علمی و اجتماعی است که از زندگی دانشگاهی دانشجویان پشتیبانی می‌کند.

آدرس دقیق دانشگاه: استانبول، آتاشهیر ۳۴۷۵۲، جاده کاییش داغی ش:۳۲، ایچرن کوی

جمع بندی

بر اساس مطالبی که در این مقاله توضیح داده شده است، شما می‌توانید اطلاعات جامع و کاملی دربارة دانشگاه آجی بادام، شرایط پذیرش، آزمون‌های ورودی و شهریه‌های آن به دست آورید. امیدواریم این اطلاعات مؤثر باشد و بتواند شما را در مسیر تحصیلی و حرفه‌ای خود کمک کند تا بهترین تصمیم را بگیرید. باتوجه‌به مطالب ذکرشده در این مقاله چنانچه سؤالی درمورد شرایط پذیرش این دانشگاه، آزمون‌های ورودی، شهریه دانشگاه و دیگر موارد مرتبط با این دانشگاه دارید، می‌توانید با مشاورین ما در تیم بورس تاپ در میان بگذارید و پاسخ سؤالات خود را در کم‌ترین زمان ممکن دریافت کنید.

سؤالات متداول در مورد دانشگاه آجی بادام

با توجه به اینکه شهریه رشته های مختلف با یکدیگر متفاوت است، لیست کاملی از آخرین شهریه های هر رشته را در بخش مربوطه در اختیارتان قرار داده‌ایم که می توانید مشاهده کنید.

بله خوشبختانه این دانشگاه مورد تایید ایران و کشور های اروپایی قرار دارد و شما میتوانید با مطالعه این مقاله اطلاعات کافی در مورد اعتبار مدرک تحصیلی این دانشگاه کسب کنید.

باتوجه‌به اینکه این دانشگاه یکی از دانشگاه‌های خوب ترکیه است توانسته رتبه ۸۱ در ترکیه و رتبه ۲۸۵۱ در دنیا را بدست آورد.

این دانشگاه دارای رشته های پرطرفداری همانند پزشکی، داروسازی، فیزیوتراپی، پرستاری و مهندسی و …. است که میتوانید در قسمت بالا لیست کاملتری از رشته های دانشگاه را مشاهده کنید.

این دانشگاه در استانبول در منطقه آتاشهیر قرار گرفته است. دانشجویان میتوانند علاوه بر تحصیل در یک دانشگاه خوب لذت زندگی در یک شهر زیبا و دیدنی را تجربه کنند.

درصورتیکه قصد تحصیل در دانشگاه آجی بادام را دارید همین حالا با مشاوران ما در بورس تاپ تماس بگیرید تا تمام اطلاعات لازم برای تحصیل در این دانشگاه را در اختیارتان قرار هند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Share on telegram
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
۵/۵ – (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک در
اطلاع از
guest
۰ نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

ارتباط با مشاوران بورس تاپ

مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند

پیشنهاد می‌کنم مقالات زیر رو هم ببینید

لوگو دانشگاه آجی بادام
دانشگاه آجی بادام
پذیرش باز است

نام دانشگاه به زبان انگلیسی:

 ACIBADEM University

نوع دانشگاه:
خصوصی

نحوه پذیرش:

شرط معدل دیپلم

برنامه تبادل دانشجویی:
اراسموس

رتبه در میان دانشگاه های ترکیه:
۸۱

زبان آموزشی:
ترکی – انگلیسی

مورد تایید ایران:
مورد تایید وزارت بهداشت

مورد تایید اروپا و آمریکا:
است

تعداد دانشکده:
۵

مقالات به‌روز شده

راحت ترین راه برای پیدا کردن دانشگاه
راحت ترین راه برای اپلای دانشگاه

تماس با ما

تمامی حقوق برای دپارتمان بورس تاپ محفوظ است

طراحی و توسعه: تیم طراحی بورس تاپ