هدف از مشاوره

نظر شما در مورد مشاوره چیست ؟ آیا به نظر شما مشاوره خوب میتواند در تصمیم گیری آینده شما ، در مدیریت هزینه و در نهایت موفقیت نهایی موثر باشد ؟ در انتها چقدر با شعر زیر موافق هستید ؟

با یکی آیینه پشت رو بینی                         با دو تا آیینه پشت سر بینی
همه ما این اصل را خوب میدانیم که انسان در فرایند زندگی شخصی و حرفه ای خود و در شرایط گوناگون ، ناگزیر از << انتخاب >> است . همچنین این را نیز میدانیم که بهره مندی از یک مشاور صالح میتواند بینش عمیق و نگرشی جامع برای انتخابی صحیح و شایسته ایجاد کند.

 

هدف مشاوران دپارتمان آرتان بورس تاپ

امروزه سطح دانش عمومی افزایش پیدا کرده است و هر شخص با گشت و گذار در فضای مجازی میتواند به راحتی اطلاعات مختلف و پراکنده ای در باره تحصیلات بین المللی بدست آورد . اما چقدر این اطلاعات میتواند موثق و معتبر باشد ؟ اطلاعات اغراق آمیز ، اعداد و ارقام های تحریک کننده همه موجب تشکیل یک تصویر کاذب در ذهن دانشجو خواهد شد و همین امر تصمیم گیری درست را برای دانشجویان دشوار خواهد ساخت . مشاوران آرتان تلاش میکنند با استفاده از تجربه های واقعی و ارائه ی اطلاعات موثق به مرجع اطلاعات تحصیلی برای مقایسه شرایط واقعی کشورهای مختلف مبدل گردد.

مشاوره تحصیلی ترکیه

مشاوران آرتان بورس تاپ چگونه کار میکنند ؟

هدف اصلی ما این است که افرادی را که تصمیم حتی فکر تحصیل یا زندگی در کشورهای دیگر را در سر میپرورانند به صورت واقع بینانه راهنمایی کنیم . در اصل ما اینکار را با افزایش آگاهی از طریق اطلاع رسانی در زمینه های مختلف انجام می دهیم همچون :

  • اطلاعات لازم به منظور انتخاب کشور
  • آشنایی با قوانین و موازین
  • هزینه های دانشگاه و شهریه
  • مزایا و معایب های هر کشور
  • آینده شغلی و حرفه ای بعد از تحصیل

بهترین انتخاب برای شما

با خیال راحت سوالات خود را بپرسید !

همین الان تماس بگیرید.